„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-12-06

Gruodžio 1 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 81:67 (21:18; 20:19; 19:24; 21:6) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2 pergalės, 16 pralaimėjimų) ir nutraukė užsitęsusią šešių pralaimėjimų seriją. Iki IV kėlinio nė vienai komandai nepavyko susikrauti saugesnės persvaros, bet viskas pasikeitė per lemiamą kėlinį, kuomet Kretingos komanda inicijavo galingą spurtą 21:0 ir įgijo didžiausią – 20 taškų – pranašumą (81:61), kurio varžovams sumažinti nebepavyko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (8/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/9 baudos, 7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 40 naud. balų) – 30, Raidas Nacius (2/6 tritaškiai) ir Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – po 12, Valerijus Anisimovas (4/5 dvitaškiai) – 8, Maksimas Lutsenko – 7, Edgaras Danys ir Mantvydas Žukauskas (6 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 14 naud. balų) – po 5, Modestas Jurkaitis – 2.

Gruodžio 3 d. kretingiškiai išvykoje 97:103 (18:29; 28:29; 28:31; 23:14) rezultatyviose rungtynėse sostinėje patyrė nesėkmę prieš Vilniaus „Rytą-II“ (5 pergalės, 12 pralaimėjimų). Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes, o III kėlinį jiems pavyko įgyti ir 20 taškų persvarą (24 min. 70:50), bet kretingiškiai nenuleido rankų ir kovojo iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti pusę paskutinio kėlinio R. Zabita pataikė dvitaškį ir sumažino skirtumą iki vienženklio (35 min. 90:98), o M. Jurkaitis ir R. Nacius pridėjo po tritaškį (38 min. 95:103), bet tau buvo viskas. Per likusį laiką kretingiškiai pelnė du taškus ir pavyti varžovų nebesugebėjo, tad šeimininkų komanda galiausiai pasiekė pergalę.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksimas Lutsenko (5/10 tritaškiai, 4 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 24, Martynas Mažeika (6/13 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 22, Rytis Zabita (4/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Valerijus Anisimovas (4/4 dvitaškiai) – po 12, Modestas Jurkaitis (2/2 tritaškiai) – 10, Mantvydas Žukauskas (4 rez. perdavimai) – 9, Raidas Nacius (6 atk. kamuoliai, 3 blokai) – 6, Edgaras Danys – 2. „Kretinga-VR Servisas“ su 6 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų šiuo metu užima X turnyrinės lentelės vietą.

Gruodžio 1 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 76:93 (16:21; 26:34; 21:18; 13:20) nusileido prieš Šakių „Vytį-VDU“ (9 pergalės, 5 pralaimėjimai). Varžovai nuo „Kuršių“ tolti pradėjo II kėlinį ir po jo įgijo 13 taškų persvarą – 55:42. Trečią kėlinį šeimininkams ir toliau pavyko išlaikyti persvarą – po jo komandas vis dar skyrė 10 taškų. Paskutinį kėlinį Šakių komanda surengė dar vieną spurtą ir nulėmė rungtynių baigtį.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (3/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) – 18, Justin’as Young’as (5/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 15, Ernestas Jaškus (4/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Vidmantas Užkuraitis (2/5 tritaškiai) – po 11, Tadas Kararinas – 7, Mantas Litvinas – 5.

Gruodžio 3 d. „Kuršiai“ namuose „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse 66:71 turėjo pripažinti praėjusių metų finalininkų Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (12 pergalių, 3 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Atkakli ir permaininga kova vyko per visas rungtynes, likus žaisti 3 min. E. Jaškus pataikė dvitaškį su pražanga ir išlygino rezultatą – 66:66. Varžovai kitoje aikštės pusėje pataikė tik vieną baudos metimą ir vėliau komandos ilgiau negu dvi minutes nepelnė taškų, o lemiamą dūrį svečių komandai tolimu metimu, likus žaisti apie 10 sekundžių, pataikė Žygimantas Šimonis. Kitoje aikštės pusėje E. Jaškus prametė savo tolimą metimą, ir svečiai iškovojo nelengvą pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (2/6 tritaškiai), Tadas Kararinas (4/5 dvitaškiai, 3 blokai) ir Danilo Sokolenko – po 11, Mantas Litvinas (2/3 tritaškiai), Justinas Youngas (4/6 dvitaškiai) ir Ernestas Jaškus (10 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai) – po 8.

Palangos „Kuršiai“ su 7 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų užima IX turnyrinės lentelės vietą.

Šią savaitę Kretingos komandos laukia trejos rungtynės: gruodžio 6 d. 18 val. sužais pirmąsias namų rungtynes Rietave prieš Šakių „Vytį-VDU“, gruodžio 8 d. – išvykoje su Vilkaviškio „Perlu“ (7 pergalės, 10 pralaimėjimų), o gruodžio 10 d. – Joniškyje susitiks su vietos „Delikatesu“ (6 pergalės, 11 pralaimėjimų). Palangos „Kuršiai“ gruodžio 8 d. susitiks su Vilniaus „Steku“ (8 pergalės, 9 pralaimėjimai), o gruodžio 10 d. 16 val. namuose priims Kauno rajono „Atletą“ (5 pergalės, 12 pralaimėjimų).