Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos FA „Minija“ komanda

Kretingos miesto dirbtinės dangos stadione įvyko „Minijos“ futbolo akademijos (FA) techninio vadovo futbolo trenerio Dariaus Žindulio inicijuotas futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 7 komandos: be kretingiškių, jame varžėsi FA „Šiauliai“, FA „Panevėžys“, Klaipėdos futbolo mokyklos (FM), Mažeikių „Atmosferos“, Telšių „Džiugo“ ir Tauragės „Tauro“ 18-mečiai futbolininkai. Tris dienas vykusiose rungtynėse netrūko pergalių ir įvairiausių emocijų, komandos žaidė rato sistema.

„Turnyras pavyko ne tik dėl gamtos sąlygų – oras tikrai buvo neblogas, bet ir dėl to, kad visą turnyro laiką išlaikėme intrigą, o kas gi taps nugalėtoju“, – kalbėjo D. Žindulis.

Jo teigimu, esminis turnyro sumanymas – sudaryti sąlygas jaunuoliams sužaisti papildomų rungtynių, kas yra ypač aktualu pasibaigus oficialiems čempionatams, antra, – suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų varžantis su bendraamžiais, galimybę pademonstruoti tai, ko išmoko per treniruotes.

„Labai norėjosi futbolo akademijos auklėtiniams sudaryti sąlygas įgyti žaidybinės patirties, todėl ne tik siekėme rezultato, bet ir suteikėme visiems komandoms nariams išbandyti save futbolo aikštėje“, – teigė U-18 komandą treniruojantis D. Žindulis.

Pirmąsias rungtynes prieš Klaipėdos FM kretingiškiai pralaimėjo 0:2. Kova, anot trenerio, buvusi tikrai gera, tačiau pasipriešinti daugeliu aspektu stipresnei ir ilgesnį lygiaverčių atsarginių žaidėjų suolelį turinčiai komandai nepavyko, tad teko pripažinti jos pranašumą.

Nors kretingiškiai pirmavo iki paskutinės minutės, su Panevėžio komanda sužaista lygiosiomis – 1:1. „Mums pritrūko susikaupimo, žaidybinės koncentracijos“, – kodėl paskutinę rungtynių minutę varžovams pavyko pelnyti įvartį, apibūdino komandos treneris, akcentuodamas, kad dėl šio įvarčio jo komanda prarado galimybę tapti III v. laimėtoja.

Kretingos komanda 4:1 laimėjo prieš Tauragės „Taurą“, kai nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą, žaidė gerai, nors tos dienos rungtynės, jau trečiosios, dėl nuovargio, regis, turėjo būti pačios sunkiausios.

„Apskritai, didžiausią meistriškumą demonstravo elitinėje jaunuolių lygoje žaidžiančios didmiesčių komandos – Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, bet negalima nuvertinti ir kitų varžovų – „Džiugo“, „Atmosferos“, „Tauro“ – jiems kaip ir galėjome „įkąsti“, bet tenka pripažinti, kad esame lygiaverčiai“, – kalbėjo D. Žindulis, kurio auklėtiniai 0:1 vis dėlto pralaimėjo „Atmosferai“, 0:4 – Šiaulių komandai, tačiau 2:1 laimėjo prieš „Džiugą“.

Galutinė komandų rikiuotė: I v. – FA „Panevėžys“, II v. – „Klaipėdos FM“, III v. – FA „Šiauliai“, IV v. – Mažeikių „Atmosfera“, V v. – FA „Minija II, VI v. – Telšių „Džiugas“, VII v. – Tauragės „Tauras“.

Geriausiu Kretingos FA „Minija“ komandos žaidėju pripažintas Mantas Gedutis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas