Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Po adventinio vainiko edukacijos užsiėmimo

Gera nuotaika didžiąsias metų šventes pasitinka Barzdžių bendruomenė, vadovaujama Daivos Jonauskienės: įvykdyti svarbūs projektai, surengta įdomių renginių, turima planų ateičiai.

„Svarbiausia, kad mums pavyko įgyvendinti Gyventojų iniciatyvų projektą „Žingsnis svajonių link“, tai yra įkurti patrauklią erdvę renginiams, įrengti laisvalaikio zoną šeimoms“, – pasidžiaugė D. Jonauskienė.

Projekto pristatymo dieną Barzdžių bendruomenę ir šios iniciatyvos sumanytojus pasveikino Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, jo pavaduotoja Vitalija Valančiutė, rajono Savivaldybės tarybos nariai Vaida Jakumienė, Stasys Kaniava, Vydmantų seniūnas Rimvydas Šakinis, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis, niekada neliekantis nuošaly svarbių bendruomenei darbų. „Apskritai dirbame visi kartu, o svarbiausia – kad ir mūsų bendruomenės žmonės yra darbštūs, vieningi, neatsisakantys padėti, noriai susirenkantys į visuotines talkas – bendromis jėgomis sugebėjome susitvarkyti viešąsias erdves, turime ir naujų sumanymų“, – kalbėjo D. Jonauskienė, teigdama, kad jai yra labai svarbus ne tik bendruomenės susitelkimas, bet ir rajono Savivaldybės vadovų parama.

Įkurtuvių juostelę pagal projektą „Žingsni svajonių link“ perkirpus

Barzdžių bendruomenė turėjo ir kitokių bendrystės akimirkų: pakviesti šalies Prezidentūros barzdiškiai siuvo žaislus šios institucijos kalėdinei eglei, kartu su edukatore Birute Jonušiene pynė adventinį vainiką. Yra ir daugiau džiugių žinių: vyksta Kalno gatvės apšvietimo darbai, pavasarį, tikimasi, kaimo žmonės sulauks ir šios gatvės asfaltavimo darbų. „Šitiek pokyčių – net neįtikėtina! Reiškiu pagarbą tiems žmonėms, kurie atiduoda visas jėgas, kad Barzdžių kaimo žmonės gyventų šviesiau ir labiau šiuolaikiškai“, – džiaugsmu dalinosi bendruomenės pirmininkė.

Barzdžių kaime gyvena per 100 žmonių, bendruomenė vienija apie 50 žmonių. „Turime planų, sumanymų, o pati didžiausia mūsų svajonė – kitąmet dalyvauti Gyventojų iniciatyvų didžiosios apimties – iki 120 tūkst. Eur – projekte. Manau, kad mums pasiseks“, – pasvarstė D. Jonauskienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas