Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dalia AGAPOVIENĖ su anūke Ema Marija:

– Nepakartojamai graži eglė. Labai santūri, be jokių perdėtų papuošimų, o dar ir natūrali. Tai – tikros Kalėdos. Atėjome su anūke pasidžiaugti, kol prie eglės yra mažiau žmonių. Jai labai patinka ir šalia eglės esantys lokiai. Ačiū reikia pasakyti žmogui, kuris tokią gražią eglutę padovanojo miestui. Su šviečiančiomis lemputėmis eglės dar nemačiau, todėl atvyksime ir į įžiebimo šventę.

Petras GIEDRA:

– Mūsų eglė daug gražesnė negu Vilniaus. Ji tikra Kalėdų eglutė. Patinka dideli sidabriniai žaisliukai, kurie yra subtilūs ir tai, kad eglė – natūrali. Ji pati iš savęs labai graži, daug šakų. Namuose pats puošiu dirbtinę eglutę, tačiau daug metų tą pačią. Nuo tikros prikrenta daug spyglių, išsinešioja po namus.

Eglė GRUŽININKAITĖ:

– Pirmą kartą atėjome apžiūrėti miesto eglės. Man ji graži, natūrali. Nėra perkrauta, tarsi papuošta namuose – tikra kalėdinė eglutė. Apskritai mėgstu natūralumą, todėl Vilniaus ir Kauno eglės man nelabai patinka. Kauno dar iš dalies labiau tikra eglė.

Stanislava MOCKIENĖ:

– Išties labai graži eglė. Joje man patinka viskas – paprastumas, natūralumas. Tai tikra kalėdinė eglė. Vilniaus eglę padarė kaip tortą, visiškai nueita nuo tikrosios Kalėdų esmės ir prasmės. O Kretingos eglė padeda sukurti šventinę nuotaiką žmonėms.

Kalbino Edita KALNIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas