Įpusėjo „7bet-NKL“ pirmojo etapo kovos. Komandos pradeda II ratą, ne visos jos yra sužaidusios vienodą rungtynių skaičių – yra komandų, kurios sužaidė po 14 rungtynių, bet Šakių „Vytis-VDU“ kol kas – 8. Tiek „Kretingai-VR servisui“, tiek ir Palangos „Kuršiams“ teko pajėgūs varžovai ir abi komandos pergalių prieš pradėdamos II ratą neiškovojo.

Lapkričio 17 d. „Kretinga-VR Servisas“ 63:89 (10:29; 15:10; 18:27; 20:23) turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (11 pergalių, 2 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Per šį susitikimą šeimininkai iš karto šovė į priekį ir po I kėlinio atitrūko nuo Kretingos komandos (10:29), bet II kėl. svečiams pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą (25:39). Trečią kėlinį Marijampolės komanda surengė dar vieną spurtą, įgijo 23 taškų persvarą (30 min. 43:66), kurią išsaugojo ir paskutinį kėlinį. Šiose rungtynėse Kretingos komanda vertėsi be susirgusio savo lyderio Martyno Mažeikos.

Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Edgaras Danys (3/5 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Maksimas Lutsenko (10 atk. kamuolių) – 14, Rytis Zabita (4/4 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 12, Modestas Jurkaitis (3/3 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai), Raidas Nacius (5 atk. kamuoliai) ir Valerij Anisimov – po 6, Mantvydas Žukauskas – 3, Eisvydas Petkus ir Gintaras Beniušis.

Lapkričio 19 d. kretingiškiai ir nominaliose namų rungtynėse 81:111 (23:27; 18:26; 19:29; 21:29) dar kartą turėjo pripažinti praėjusių metų lygos vicečempionų iš Marijampolės pranašumą. Rungtynės vyko panašiai, kaip ir prieš dvi dienas, varžovai spurtavo (19 min. 53:36), bet iki kėlinio pabaigos Kretingos komandai pavyko sušvelninti savo atsilikimą (20 min. 41:53). Po pertraukos varžovai pradėjo dar labiau kontroliuoti rungtynes ir jų pabaigoje įgijo ir 30 taškų persvarą. Šiose rungtynėse Kretingos komandai nepadėjo legionierius iš Ukrainos M. Lutsenko. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai šiuo metu yra sužaidę 12 rungtynių ir su 5 iškovotomis pergalėmis turnyrinėje lentelėje su Vilniaus „Steku“ dalinasi VIII–IX vietomis.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (6/9 dvitaškiai, 10/13 baudos, 7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 27 naud. balai) – 25, Rytis Zabita (6/9 dvitaškiai) ir Raidas Nacius – po 13, Modestas Jurkaitis (3 per. kamuoliai), Mantvydas Žukauskas ir Valerijus Anisimovas (4/5 dvitaškiai) – po 9, Edgaras Danys (7 rez. perdavimai) – 3, Eisvydas Petkus ir Gintaras Beniušis.

Lapkričio 17 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 68:80 (17:26; 14:21; 14:23; 23:10) turėjo pripažinti vienvaldžio lygos lyderio Kauno „Žalgirio-II“ pranašumą. Jaunieji žalgiriečiai jau I kėlinį įgijo 9 taškų persvarą, II kėlinį šeimininkams pavyko priartėti (13 min. 22:26), bet varžovai sėkmingai atakavo ir po dviejų kėlinių pirmavo 25:47. Trečią kėlinį varžovai įgijo ir 28 taškų persvarą (27 min. 40:68), o ją „Kuršiams“ pavyko apmažinti tik baigiantis rungtynėms. Varžovai šiose rungtynėse dominavo po krepšiais ir atkovojo net 49 kamuolius, kai šeimininkai – tik 25. Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (5/10 dvitaškiai, 6/8 baudos, 4 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai) – 19, Ernestas Jaškus (5/8 dvitaškiai, 3 blokai) – 11, Arminas Bergaudas – 9, Vidmantas Užkuraitis (2/3 tritaškiai) – 8, Tadas Budrys (9 atk. kamuoliai) – 4, Mantas Litvinas – 3.

Lapkričio 19 d. revanšo nepavyko pasiekti ir išvykoje, kur jaunieji „Žalgirio-II“ atstovai laimėjo 65:55 (16:16; 15:12; 12:7; 22:20), iškovojo tryliktą pergalę iš eilės ir yra vienintelė dar nepralaimėjusi komanda. Šiose nerezultatyviai vykusiose rungtynėse šeimininkai nutolo III kėlinį ir įgijo 8 taškų persvarą (23 min. 28:36), bet svečiai po T. Budrio ir T. Kymanto metimų skirtumą sumažino perpus (25 min. 32:38). Vis dėlto IV kėlinį kauniečiai padidino skirtumą iki 15 taškų (33 min. 38:53), o „Kuršiams“ arčiau 6 taškų žymos priartėti nepavyko. Abejose rungtynėse „Kuršiai“ vertėsi be traumuoto naudingiausio komandos žaidėjo Justino Young’o. Su 6 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais Palangos „Kuršiai“ šiuo metu užimta VI turnyrinės lentelės vietą.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Budrys (5/10 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 1 blokas) – 10, Zacaree Owens’as – 8, Mantas Litvinas ir Ernestas Jaškus (4 per. kamuoliai) – po 7.

Lapkričio 24 d. „Kretinga-VR Servisas“ susitiks su „Telšiais“ (12 pergalių, 2 pralaimėjimai), o lapkričio 26 d. išmėgins jėgas su Vilniaus „Steku (5 pergalės, 7 pralaimėjimai). Palangos „Kuršiai“ lapkričio 24 d. 18.30 val. namuose susitiks su Vilniaus „Rytu-II“ (3 pergalės, 10 pralaimėjimų), o lapkričio 26 d. 16 val. išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (2 pergalės, 12 pralaimėjimų).