Pajūrio naujienos
Help
2022 Lapkritis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šiemet kovo–gegužės mėnesiais Kretingos mieste ir rajone policijos pareigūnai sulaikė tris anksčiau teistus vyrus, pas kuriuos patikrinimo metu buvo rasta narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuris šiuo metu jau yra baigtas.

Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė didelės apimties ikiteisminį tyrimą ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje Kretingoje gyvenanti sutuoktinių pora kaltinama narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu. Teismui perduotoje byloje dar trys asmenys kaltinami šių medžiagų įsigijimu.

Tyrimo duomenimis, kovo–gegužės mėnesiais Kretingoje ir Kretingos rajone policijos pareigūnai sulaikė tris anksčiau teistus vyrus, kurių patikrinimo metu buvo rasta narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Surinkta duomenų, kad 40-ies ir 44-erių metų Kretingos rajono gyventojai su savimi turėjo amfetamino, o 39 metų klaipėdietis – heroino. Visiems trims vyrams pareikšti kaltinimai dėl neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Gegužės mėn. viduryje policijos pareigūnai sulaikė ir šias narkotines, psichotropines medžiagas galimai platinusią sutuoktinių porą. Įtariama, kad praeityje ne kartą teisti 33 metų moteris ir tokio paties amžiaus jos sutuoktinis neteisėtai, turėdami tikslą parduoti ar kitaip platinti, laikė didelį kiekį – beveik 25 gramus – psichotropinės medžiagos amfetamino ir dalį jo pardavė kitam asmeniui. Išsiaiškinta, kad vyras su žmona taip pat galėjo platinti ir heroiną. Jų namuose atliktos kratos metu rasta ir neteisėtai laikomos psichotropinės medžiagos – diazepamo.

Abiem sutuoktiniams pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. 33 metų vyrui kaltinimai pareikšti dėl dar trijų nusikalstamos veikos epizodų – du jų susiję su psichotropinių medžiagų platinimu, vienas – neteisėtu psichotropinės medžiagos laikymu be tikslo jos platinti.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmams. Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai. Tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Už neteisėtą didelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimą ir laikymą, turint tikslą jas platinti, asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dešimties metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti griežčiausiai baudžiama laisvės atėmimu iki 2 metų.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas