Pajūrio naujienos
Help
2022 Lapkritis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Džiazolendas“ – tai ypatingas muzikinis nuotykis, į kurį kartu leistis kvies projekto autorius Jievaras Jasinskis, aktorius Andrius Žiurauskas ir Kauno bigbendas. Linksmame koncerte visai šeimai Klaipėdos koncertų salėje (KKS) klausytojai laukiami lapkričio 9 d. 18.30 val.

„Džiazolendas“ – tai originalus džiazo muzikos kūrinys. Atlikėjai kvies sėsti į smagų džiazo muzikos traukinį, pakeliauti ir patirti daug nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje ir kitose neįprastose vietose. „Džiazolendas“ yra kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai.

J. Jasinskis – Kauno bigbendo vyriausiasis dirigentas ir meno vadovas, talentingas trombonininkas, aranžuotojas bei kompozitorius. „Džiazolendui“ jis muziką kūrė pagal įtraukiančias vizualizacijas.

J. Jasinskis aranžavo ir orkestravo virš 1500 dainų įvairiems orkestrams ir grupėms. Tarp jų – koncertinės programos su žymiais atlikėjais (Andrius Mamontovas, Ten Walls, Linas Adomaitis, Ieva Narkutė, „Lilas ir Innomine“, „G&G Sindikatas“), kūriniai įvairiems LRT muzikiniams projektams ir kt. Kaip kompozitorius J. Jasinskis yra gavęs ne vieną apdovanojimą bei specialų prizą už geriausią lietuvišką kūrinį.

Projektą atliekančiame Kauno bigbende J. Jasinskis pradėjo muzikuoti 2011 metais, po septynerių metų tapo kolektyvo vyriausiuoju dirigentu. Neseniai trisdešimtmetį atšventęs Kauno bigbendas yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ meno kolektyvas. Tai vienas pagrindinių Lietuvos profesionalaus džiazo kolektyvų. Kauno bigbendas bendradarbiauja su Lietuvos džiazo atlikėjais, dalyvauja šalies džiazo festivaliuose, gastrolinėse kelionėse po įvairias Europos šalis.

Šeimos kviečiamos pasiklausyti džiazo programos lapkričio 9 d. 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje (KKS).


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas