Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Legendinis Brodvėjaus miuziklas „Čikaga“ su trenksmu grįžta į Lietuvos arenas: gruodžio 15 d. Klaipėdos „Švyturio“, gruodžio 17 d. – Šiaulių, o gruodžio 20 d. – Kauno „Žalgirio“ arenose miuziklo statytojai žiūrovus perkels į muzikos, šokio ir aistrų kupiną praėjusio amžiaus JAV miestą Čikagą.  

Nors kūrėjai – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras – dėl konfidencialumo įsipareigojimų negali atskleisti, kiek kainavo miuziklo pastatymas, jie tvirtina, kad tai bene brangiausias Lietuvoje pastatytas miuziklas. Kaina nėra vienintelė paslaptis, kurią slepia „Čikaga“. Susipažinkite su faktais, kurių tikriausiai nežinojote apie šį legendinį miuziklą: 

• Miuziklas „Čikaga“ pastatytas remiantis tikra istorija – žudikės Velma Kelly ir Roxie Hart turėjo prototipes. Abi jos, kaip ir miuziklo herojės, buvo apkaltintos meilužių nužudymu ir abi buvo išteisintos. 

• „Čikagos“ istorijos autorė yra laikraščio „Chicago Tribune“ žurnalistė Maurine Dallas Watkins, rašiusi reportažus apie abiejų moterų teismo posėdžius.  

• Sukurti miuziklą „Čikaga“ režisierių ir choreografą Bobą Fosse privertė žmona, labai norėjusi Brodvėjaus scenoje suvaidinti Roxie Hart.  

• Miley Cyrus tėvas, dainininkas Billy Ray Cyrus, Brodvėjuje atliko advokato Billy Flynno vaidmenį.  

• Vienintelis miuziklas, kuris Brodvėjuje rodomas ilgiau nei „Čikaga“ yra „Operos fantomas“.  

• Finalinėje miuziklo scenoje Velma ir Roxie Brodvėjaus publikai kaskart meta 8 rožes. Iš viso jų išmėtyta jau daugiau nei 81 tūkst.  

• Populiariausia miuziklo „Čikaga“ daina laikoma „Cell Block Tango“, kuri „YouTube“ kanale buvo peržiūrėta jau daugiau nei 30 mln. kartų. 

• Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pirmasis pasaulyje gavo licenciją miuziklą „Čikaga“ rodyti arenose. Tad didžiulėms erdvėms teko pritaikyti ne tik scenografiją, bet ir pasitelkti papildomas pajėgas – didesnį orkestrą, chorą.  

• 2018 m.  „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimuose prestižiniu apdovanojimu už miuziklo „Čikaga“ scenografiją buvo apdovanota Renata Valčik.

  Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras šiuo metu turi licenciją trims miuziklo parodymams. Ketinančius apsilankyti „Čikagoje“ Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras ragina paskubėti įsigyti bilietus, nes jų mažėja, o publikos susidomėjimas tik didėja!  

Bilietus platina bilietai.lt ir ticketmarket.lt 


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas