„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-11-04

Savo pasirodymą „7bet-NKL“ tęsia Kretingos „Kretinga-VR Servisas“, treniruojamas Arimanto Mikaločiaus, ir Palangos „Kuršiai“, treniruojami kraštiečio Povilo Šakinio. Abi komandos Vėlinių išvakarėse pasiekė po vieną pergalę ir patyrė po vieną nesėkmę.

Kretingiškiai išvykoje 78:90 (16:21; 19:25; 15:20; 28:24) turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ komandos pranašumą. Varžovai geriau pradėjo šias rungtynes ir su kiekvienu kėliniu didino savo pranašumą, po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų (35:46), po trijų – 16 taškų (50:66). Per likusį laiką vaizdas aikštėje per daug nesikeitė, varžovams pavyko išlaikyti persvarą ir iškovoti pergalę.

Šiose rungtynėse „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (7/10 dvitaškiai) – 19, Maksymas Lutsenko (4/6 tritaškiai) – 18, Mantvydas Žukauskas (5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 10, Rytis Zabita (4/4 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 8, Valerijus Anisimovas – 7, Edgaras Danys – 6, Modestas Jurkaitis ir Raidas Nacius – po 5, Eisvydas Petkus.

Kretingos komanda 86:73 (17:14; 18:22; 26:25; 25:12) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“. Rungtynės apylygiai klostėsi tris kėlinius, nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamesnės persvaros. Pasibaigus III kėliniui rezultatas švieslentėje buvo lygus – 61:61. Kretingos komanda spurtavo paskutinio ketvirčio pabaigoje, po taiklių M. Mažeikos baudų metimų komandas skyrė 14 taškų (38 min, 81:67), ir varžovams išsigelbėti nebepavyko.

Kretingos „Kretinga VR-Servisas“: Martynas Mažeika (4/5 dvitaškiai, 7/8 baudos, 6 atk. kamuoliai) – 24, Rytis Zabita (8/9 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Raidas Nacius (6 atk. kamuoliai) – 12, Modestas Jurkaitis (4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 10, Mantvydas Žukauskas (6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 9, Valerijus Anisimovas (4/6 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 3 blokai) – 8, Maksymas Lutsenko (3/5 dvitaškiai) – 6, Edgaras Danys ir Eisvydas Petkus.

Palangos „Kuršiai“ namuose 70:76 (20:21; 18:11; 10:24; 22:20) po atkaklios kovos nusileido prieš debiutantą Vilniaus „Steką“. Rungtynės vyko permainingai, tiek viena, tiek kita komanda turėjo savo pranašumų, įpusėjus IV kėliniui svečiams pavyko įgyti 12 taškų persvarą (34 min. 53:65). „Kuršiai“ dar surengė sėkmingą spurtą – po keturių E. Jaškaus pelnytų taškų ir D. Sokolenko pataikyto tritaškio komandas skyrė tik 6 taškai (68:74), bet likusias 2 min. komandos stabtelėjo puolime, ir turimos persvaros svečiams užteko, kad iškovotų pergalę.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus (4/5 dvitaškiai, 4 per. kamuoliai) – 16, Tadas Kararinas (5/6 baudos, 3 blokai) ir Danilo Sokolenko (11 atk. kamuolių, 2 blokai) – po 12, Justin’as Young’as 9 (4/6 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 9, Mantas Litvinas – 6, Tadas Budrys – 2.

P. Šakinio auklėtiniai po fantastiškos rungtynių pabaigos 77:76 (24:23; 15:15; 13:23; 25:15) parsivežė pergalę iš Garliavos, nugalėję Kauno r. „Atletą“. Prasidėjus IV kėl. „Kuršiai“ turėjo 9 taškų deficitą (52:61), bet rungtynių pabaiga susiklostė labai dramatiškai: likus žaisti pustrečios minutės Reggie Clark’as persvėrė rezultatą svečių naudai 71:70, tada komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais. Likus žaisti 26 sek. šeimininkai išsiveržė į priekį (73:74), bet kitoje aikštės pusėje Reggie Clark’as vėl grąžino svečiams minimalią persvarą (75:74). Likus žaisti vos 1,5 sek. Karolis Babkauskas grąžino persvarą „Atletui“ (75:76), o P. Šakiniui teko prašyti minutės pertraukos, po kurios „Kuršiams“ užteko laiko savo atakai – kad kamuolys pasiektų D. Sokolenko rankas, ir šis, mindamas tritaškio liniją, aidint sirenai pelnytų pergalingus taškus.

Palangos „Kuršiai“: Reggie Clark’as (6/7 baudos, 3 per. kamuoliai) – 19, Danilo Sokolenka (4/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 14, Justin’as Young’as (5/8 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 11, Mantas Litvinas (2/2 tritaškiai) ir Ernestas Jaškus (4 per. kamuoliai) – po 10, Tadas Budrys (6 atk. kamuoliai) – 2.