Pajūrio naujienos
Help
2022 Lapkritis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar praneštumėte tarnyboms, jei kaimynystėje kūrenama kenksmingomis atliekomis.

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Stasė KONTRIMIENĖ:

– Aš visada esu optimistė ir į visas permainas žiūriu pozityviai. Be abejo, iki naujų savivaldos rinkimų laiko liko nebe daug, ne kažką ir norint galės naujokai nuveikti. Bet bent tokių rietenų, kuriomis išgarsėjome ir už rajono ribų, Savivaldybėje daugiau gal nebegirdėsime.

Vaidas KUPRELIS:

– Įvyko normalus demokratijos procesas: viena rajono tarybos dauguma išėjo, kita susiformavo, natūralu, ir kad buvo paskirtas naujas administracijos direktorius bei vicemeras. Palinkėti darbų jiems galim daug, bet svarbiausia, – kad būtų užbaigtas pradėtas formuoti rajono biudžetas.

Genovaitė NORVAIŠIENĖ:

– Iki naujų rinkimų beliko vos keturi mėnesiai, kažin, ar vertėjo ką keisti. Nelabai žinau apie Vitaliją Valančiutę, kuri dabar tapo vicemere, o administracijos direktorę Jolitą Vaickienę pažįstu iš anksčiau, yra tekę bendrauti. Tikiuosi, ji gerai dirbs.

Stasė TAUTAVIČIENĖ:

– Yra tekę skaityti, kad kartais žmonės dėl valdžios išsižada savo nuostatų, perbėga iš vienos partijos į kitą ir net ne po vieną sykį... Per daug nesidomiu politika, bet, manau, kad buvo galima palaukti iki kitų metų kovo – tie nespės apšilti kojų, įvyks nauji rinkimai, ir ateis valdyti vėl kiti.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas