Dziudo treneris Erikas Cchovrebovas su nugalėtojais „Ardono“ klubo imtynininkais Emėja Beniušyte ir Matu Kontrimu.

Kretingai ir Palangai varžybose „Pirmoji kova“ atstovavo visas būrys E. Cchovrebovo auklėtinių.

Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ ir Palangos sporto centro dziudo imtynininkai, treniruojami Eriko Cchovrebovo, dalyvavo tarptautiniame vaikų dziudo festivalyje „Pirmoji kova 2022“, įvykusiame Aukštaitijos sporto rūmuose Panevėžyje.

Anot varžybų organizatorių, „Pirmoji kova“ – nebūtinai pirmoji. „Tai tiesiog gali būti pirmieji startai Panevėžyje, pirmoji kova sunkesnėje svorio kategorijoje ar pirmoji kova po vasaros atostogų“, – E. Cchovrebovo pritarė, kad tų pirmų kartų gali būti daug ir įvairių, ir pasidžiaugė, kad jo treniruojami jaunieji imtynininkai iškovojo prizinių vietų.

Palangos sporto centrui atstovaujantys Markas Kurpoviesas ir Aronas Vincevičius užėmė trečiąsias vietas, Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ imtynininkė Emėja Beniušytė iškovojo I vietą, o Matas Kontrimas svorio kategorijoje iki 50 kg tapo nugalėtoju, svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo III v. Trečią vietą užėmė ir Edvard Sannikov.

„Kai kuriems sportininkams tiesiog pritrūko sėkmės ir, nors fortūna šįsyk nuo jų nusisuko, nosies nenuleidome ir startuosime kitose varžybose, kurios rugsėjo 24 d. įvyks Klaipėdoje – esame pasirengę įrodyti, ką galime“, – optimizmo nestokojo E. Cchovrebovas.

Per kelis žingsnius nuo medalių buvo: penktąsias vietas užėmę Gintė Kazlauskaitė ir Paulius Ališauskas, septintąsias vietas – Aronas Norvaišas ir Rokas Viliušis, IX v. – Anatolij Panov.