Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas
Turnyrinė lentelė

Radviliškyje įvyko trečiasis Lietuvos motobolo jaunimo mišraus čempionato etapas, kuriame toliau grūmėsi Kretingos motobolo klubo (MK) U-18, Skuodo „Bartuvos“ U-18 ir Radviliškio „Žėručio“ komandos.

Pirmosiose etapo rungtynėse šeimininkų komanda Radviliškio „Žėrutis“ susitiko su Skuodo „Bartuvos“ jaunuoliais. Solidų komandinį žaidimą demonstravę skuodiškiai įrodė savo pranašumą rezultatu 4:0. Po įvartį nugalėtojams pelnė Paulius Galdikas, Elidijus Narkus, Mantvydas Šeputas ir Kipras Medvid.

Pirmas pralaimėjimas

Antrosiose rungtynėse susigrūmė turnyro lyderiai – Kretingos MK jaunuoliai ir Skuodo „Bartuva“. Gerokai apšilę skuodiškiai po atkaklios kovos rezultatu 3:2 nuskynė savo pirmą pergalę prieš kretingiškius šiame čempionate. Laimėtojų gretose 2 įvarčius pelnė Kipras Medvid, vieną pridėjo Paulius Galdikas. Kretingiškiams po 1 įvartį pelnė Andrius Lukauskas ir Žydrūnas Gricius.

Kretingos MK direktorius Eduardas Steckis savo auklėtinių žaidimu buvo patenkintas, tačiau pripažino, kad savo progas geriau išnaudojo skuodiškiai.

„Kamuolys apvalus, laimėti gali bet kas. Šį kartą mums nepasisekė. Visi trys priešininkų įvarčiai krito iš standartinių situacijų. Akivaizdu, kad jie buvo puikiai pasirengę, atidirbę smūgius iš 16 metrų žymos. Mes nebuvome taip gerai pasiruošę, ir tai matyti pagal rezultatą“, – kalbėjo E. Steckis.

Pavyko atsitiesti

Paskutinėse etapo rungtynėse kretingiškiai gavo šansą atsigriebti prieš Radviliškio jaunuolius. Galingai sužaidę Kretingos atstovai sutriuškino šeimininkus rezultatu 7:0. Komandą į priekį vedė 4 įvarčius įmušęs Žydrūnas Gricius, 2 įvarčius pelnė Andrius Lukauskas ir vieną pridėjo Edvinas Drąsutis.

Eduardas Steckis pagyrė Radviliškio komandą už įdėtas pastangas, gerai surengtą renginį ir akcentavo, kad atsikūrusiai komandai nelengva greitai įsibėgėti.

„Sunku naujai atsikūrusiai komandai. Čia pirmas jų čempionatas, todėl žaidėjai, treneriai dar neturi pakankamai patirties. Tačiau kiekvienose rungtynėse matosi jų tobulėjimas. Nenustebčiau, jei po metų ar dvejų jie sugebėtų rimtai pasispardyti prieš mus“, – su gera nuotaika kalbėjo Kretingos motobolo klubo direktorius.

Rugsėjo 10 dieną, šeštadienį, Kretingoje vyks finalinis Lietuvos motobolo jaunimo mišraus čempionato etapas, kuriame bus karūnuotas turnyro nugalėtojas.

Vygantas TUZAS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas