Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Pirmadienį įdienojus gaisras kilo Kretingos bažnyčioje. Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, šventovės stogas pleškėjo atvira liepsna.

Be gaisrinių autokopėčių stogo pasiekti būtų buvę neįmanoma.

„Laimei, bet tai tebuvo tik dar vienos mūsų suplanuotos pratybos, kurių per metus įvyksta po ketverias“, – „Pajūrio naujienoms“ teigė Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Arnoldas Varačinskas.

Organizuojant pratybas siekiama atsakingus pasirinktų objektų savininkus supažindinti su priešgaisrine sauga, bet, svarbiausia, tobulinti pačių ugniagesių-gelbėtojų įgūdžius, jeigu realiai prireiktų gesinti įvairaus masto ir pobūdžio gaisrus.

Šiuokart buvo imituojama, kad po sprogimo Kretingos bažnyčios palėpėje įsiplieskusi ugnis greitai persimetė ant stogo. Ieškant židinio ir likviduojant gaisrą dalyvavo abiejų Kretingos priešgaisrinių tarnybų ugniagesiai-gelbėtojai, taip pat kolegos iš Kartenos, Baublių, Palangos.

Ugniagesiams-gelbėtojams teko įveikti ir kelis šimtus laiptelių iki bokšto.

Apie porą valandų trukusiam renginiui pasibaigus, komandos pasidžiaugė, kad su užduotimis pavyko susidoroti gerai, akcentavo, kas atlikta teisingai, o ką galbūt galėjo daryti kitaip.

Kad kartais gaisrai būna ir imituojami, kretingiškiai matyt priprato. Nei Palangos ugniagesių atsigabentos autokopėčios bokštui pasiekti, nei gaisrinėmis mašinomis užstatytos bažnyčios prieigos, nei šen ir ten zujantys uniformuoti ugniagesiai smalsių gatvės praeivių per daug nepritraukė – anot A. Varačinsko, kas vyksta, pasidomėjo vos vienas kitas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas