Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Pastaruoju metu miegui yra skiriamas didžiulis dėmesys. Visi žinome, kad yra būtina miegoti po 8 valandas per dieną, tačiau ne visada norai sutampa su galimybėmis. Kodėl namuose yra būtinos naktinės užuolaidos? Kokių spalvų miegamajame geriau vengti? Kokius patalynės ir užuolaidų audinius verta rinktis? Atsakymai į šiuos klausimus padės jums saldžiai užmigti ir išsimiegoti.

1. Naktinės užuolaidos

Šviesa turi bene didžiausią įtaką miego kokybei. Veikdama cirkadinį ritmą, kitaip vadinamą biologiniu laikrodžiu, ji tiesiogiai reguliuoja miegą. Taip pat tamsiu paros metu yra gaminamas miego hormonas, melatoninas, kartais dar vadinamas „Drakulos hormonu“.

Kai ateina laikas miegoti, tam skirta patalpa turėtų būti kuo įmanoma tamsesnės. Jeigu ant langų nėra uždangų, galime būti pažadinti rytinių saulės spindulių. Tinkamai sureguliuoti miego režimą ir patalpų apšvietimą jums padės Domus Lumina naktinės užuolaidos. Jos pasiuvamos per 3 darbo dienas ir pristatomos nemokamai.

2. Spalvų gama

Sienos, grindys, baldai, patalynė ir užuolaidos – visa tai sudaro miegamojo spalvų gamą. Svarbu atsižvelgti į tai, kokios iš jų veikia raminančiai. Dažniausiai tai yra šviesesnės ir šiltesnės spalvos. Ryškūs tonai, pavyzdžiui, raudoni arba oranžiniai, kaip tik gali trukdyti užmigti. Žvelgiant iš kitos pusės, visi mes esame skirtingi, todėl turime individualius poreikius. Nuomojant patalpas, būna sunku pakeisti visas interjero detales. Puiki pokyčių pradžia – sprendimas pakeisti užuolaidas.

3. Tinkami audiniai

Įsigydami bet kurį pirkinį norime, kad tai būtų kokybiškas ir ilgaamžis daiktas. Neretai miegui skirta erdvė asocijuojasi su šilkine patalyne. Visgi užuolaidoms geriau rinktis kitokius natūralius audinius, tokius kaip linas, arba sintetinius – jie yra itin patvarūs, sulaikantys šviesą ir pasižymi lengva priežiūra. Priklausomai nuo audinio sudėties, užuolaidos gali būti skalbiamos automatiniu būdu arba rankomis ir valomos specialiomis priemonėmis.

Nors ir sakoma, kaip pasiklosi, taip išsimiegosi, miego kokybę, o ne tik interjero išvaizdą, gali pagerinti pagal individualų užsakymą pasiūtos užuolaidos. Tinkamos rūšies, spalvos ir audinio langų uždangos padės pasirūpinti giliu ir ramiu miegu.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas