Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas
Atidaryti savo gėlių parduotuvę Akvilei Petrutienei buvo svajonė.

„Akva – taip mokykloje mane vadindavo bendraklasiai. Todėl, kai turėjau savo įmonei sugalvoti pavadinimą, daug nesvarsčiau, tebūnie „Akva gėlių studija“, – šypsojosi kretingiškė Akvilė Petrutienė.

Praėjusį ketvirtadienį parduotuvė atidaryta Vytauto gatvėje, kažkada buvusios statybų organizacijos „Sija“ patalpose. O kad čia – įkurtuvių šventė, išdavė lengvame vėjyje virš durų besiplaikstantys balionai ir Akvilės pasveikinti besirenkantys artimieji, šeimos draugai, pirmieji klientai.

„Šios akimirkos laukiau seniai. Dar praėjusių metų gruodį išsinuomojom patalpas, reikėjo jas įsirengti, ilgiausiai truko, kol buvo pagaminti baldai“, – atviravo Akvilė. Ji – baigusi socialinės pedagogikos mokslus, tačiau pagal šią specialybę nedirbo. „Myliu gėles, patinka veikla su jomis, pati kuriu gėlių puokštes bei sausų augalų kompozicijas. O sukurti erdvę, kur ir ne namuose būdama galėčiau gerai jaustis ir tuo pačiu užsidirbti, buvo mano svajonė, prie kurios išsipildymo prisidėjo vyras Tomas“, – atviravo dvynukių Mėtos ir Gilės mama.

Dovanos – ir išrankiausią skonį turintiems.

„Kada žmonės dažniausiai perka gėles? – šypsojosi ji ir pati atsakė, jog dažniausiai – švenčių progomis. Tad ir idėja buvusi tokia, kad, atėjus į „Akva gėlių studiją“ gėlių, tuo pačiu bus galima išsirinkti ir dovanų. Vitrinose – KRISPO namų kvapai, ne masėms kuriami elegantiški nišiniai prancūziški kvepalai (įkurtuvių proga kaip tik dabar jiems taikoma 40 proc. nuolaida), rankų darbo vienetiniai profesionalių šiauliečių kūrėjų dirbiniai, keramika, subtilūs kretingiškės menininkės Donatos Kalvaitės gintariniai papuošalai, forminės natūralaus sojų vaško žvakės, epoksidinės dervos rankų darbo padėklai ir padėkliukai kavai ar arbatai, vazos, atvirukai, įvairi šventinė atributika.

„Akva gėlių studija“ atidaryta Vytauto g. 71 Kretingoje. Darbo laikas I–V nuo 9 iki 18 val., VI – nuo 9 iki 16 val. Tel. 8 656 33339, el.p. akva.geles@gmail.com .


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas