Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Dvaro šventės kvieslės muziejininkės (iš kairės) Nijolė Kalvienė, Diana Jomantaitė-Jonaitienė ir Inga Idaitė apsilankė ir „Pajūrio naujienų“ redakcijoje.

Trys puošnios grafaitės – Kretingos muziejaus muziejininkės Nijolė Kalvienė, Inga Idaitė ir Diana Jomantaitė-Jonaitienė – savo neįprastu įvaizdžiu vakar stebino praeivius ne tik mūsų miesto, bet ir Palangos kurorto gatvėse bei įstaigose: iš krepšelių jos traukė šį šeštadienį Kretingoje įvyksiančios Dvaro šventės programą ir kvietė žmones dalyvauti renginiuose.

„Ką tik sugrįžome iš kurorto: vaikščiojome po parką, Tiškevičių alėją, Basanavičiaus gatvę. Žmonės labai stebėjosi, kad pajūrio krašte vyksta tokios šventės, kvietė fotografuotis, net žandai įskaudo nuo šypsenų. Ir jau žinome, kad mūsų, grafaičių, nuotraukos, reprezentuojančios Dvaro šventę, iškeliaus į Australiją, JAV, netgi – tolimąją Afriką, nes sutikome žmonių, kurie sakė jas ten siųsią. O bendrauti ir pasakoti apie mūsų šventę ir jos tradicijas teko ne tik savo kalba, bet ir angliškai bei rusiškai“, – džiaugėsi muziejininkės.

Puošnius grafaičių rūbus šventei pasiuvo Palangoje įsikūrusi menininkė Laima Donskovienė. Įprastai jais pasipuošdavo tik per pačią šventę, bet šįkart, kol prisimatavo suknias ir skrybėles, išėjo pasivaikščioti po alėją. Pamačiusios, kokia džiugi buvo žmonių reakcija, nusprendė išeiti į kurorto ir Kretingos gatves prieš šventę tarsi jos kvieslės“, – kalbėjo jos, kviesdamos į Dvaro šventę ir „Pajūrio naujienų“ skaitytojus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas