Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Bardų muzikos vakare – atlikėja Angelė Joknytė (centre) ir jai talkinę kretingiškiai muzikantai.

Praėjusio penktadienio vakarą kretingiškių pamėgtas tradicinis miesto šventės renginys – bardų muzikos vakaras „Baltas paukštis“ jau devintą kartą sukvietė šio žanro mėgėjus į erdvę prie Vaidilos skulptūros, šalia tvenkinio ir Kretingos rajono kultūros centro. Baltu paukščio sparnu palytėtos per Kretingą nusklendė mūsų krašto, įvairių šalies miestų, taip pat – ir Latvijos kūrėjų eilės bei muzika.

Tą vakarą daugiau kaip dvi valandas trukusią programą kūrė šie dainuojamosios poezijos atlikėjai: kretingiškių Raimondo Grabio ir Rūtos Lukauskienės duetas, Angelė Joknytė ir atlikėjai Audra Smilgė, Valdas Šličius, Audrius Šalnis, klaipėdiečiai Rimantas Balsys, Jolanta Vaser ir Aleksandr Dvorakovskij, Žydrė Adomaitienė, Alvita Timašiova-Rumšienė ir Vilius Matijošaitis iš Klaipėdos, Živilė Mackevičiūtė ir Simonas Navickas iš Skuodo, Vilija Radvilė ir Kornelija Petkutė iš Rokiškio, Aigars Godinš iš Jekabpils Latvijoje.

Taip pat atvyko daugkartinis šio renginio svečias – žinomas aktorius ir profesionalus atlikėjas Gediminas Storpirštis, kuris pastebėjo, kad Kretinga kasmet vis gražėja, o grožį kuriantys žmonės ir patys yra gražūs.

Kretingiškiai bardus apdovanojo gausias plojimais, o vakaro pabaigoje į sceną sugrįžę visi atlikėjai susirinkusiuosius pakvietė tradicinei, kasmet iki kito festivalio palydinčiai bendrai dainai „Ant balto paukščio sparno“, kurios žodžių autorė – vakaro vedėja Kretingos rajono kultūros centro renginių organizatorė Aušrinė Zulumskytė. Muziką jai sukūrė Kretingos rajono kultūros centro direktorius Pranas Razmus, nuoširdžiai padėkojęs Kretingą, jos žmones ir festivalį pamilusiems ir savo kūryba miesto šventę kone kasmet turtinantiems bardams.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas