Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretinga jau pulsuoja prasidėjusių Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės renginių ritmu, ir jau 9-ąjį kartą į kretingiškių sielas atkeliaus jų mėgstamas tradicinis renginys – bardų muzikos vakaras „Baltas paukštis“, kuriame svajonių spalvomis susilies kuriančių Kretingos rajono ir miesto, Lietuvos ir Latvijos miestų meno žmonių užrašytos eilės bei muzika. Birželio 10 d., penktadienį, 17.30 val. gražioje erdvėje, prie Kretingos rajono kultūros centro, šalia Vaidilos skulptūros, Kretingos miesto ir rajono gyventojams, miesto svečiams savo unikalias menines programas pristatys šie dainuojamosios poezijos atlikėjai: Raimondas Grabys ir Rūta Lukauskienė (Kretinga), Angelė Joknytė, Audra Smilgė ir Audrius Šalnis (Kretinga), Rimantas Balsys (Klaipėda), Jolanta Vaser ir Aleksandr Dvorakovskij (Klaipėda), Žydrė Adomaitienė, Alvita Timašiova-Rumšienė ir Vilius Matijošaitis (Klaipėda), Živilė Mackevičiūtė ir Simonas Navickas (Skuodas), Vilija Radvilė ir Kornelija Petkutė (Rokiškis), Gediminas Storpirštis (Vilnius), Aigars Godinš (Jēkabpils, Latvija).

Renginys žiūrovams suteiks galimybę ne tik mėgautis gyvo garso muzika, bet kartu palaikyti savo miesto ir Lietuvos kūrėjus, skatinti juos atnaujinti kūrybą, ją interpretuoti, pritaikyti prie naujų žiūrovų lūkesčių, troškimų, o kūrėjams – puiki terpė atsiskleisti, reprezentuoti savo asmenybę ir kūrybą šalies mastu, dalintis kūryba su kitais atlikėjais, vykdyti plataus spektro reklamos sklaidą apie vykstančius kultūros renginius Kretingos mieste visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Jausmais, meile, nuoširdumu, ramybe ir žavesiu apgaubtas birželio 10-osios penktadienio vakaras tikrai neprailgs, renginio metu bus galima įsigyti mini užkandėlių, kavos, arbatos, veiks minimali smulkiojo verslo prekyba. Geras garsas, puiki muzika, nuoširdūs žodžiai, geranoriška, meniška atmosfera – sveikatos dovana kiekvienam mūsų.

Muzikinio vakaro finale visus atlikėjus ir susirinkusiuosius pakviesime bendrai dainai „Ant balto paukščio sparno...“, kurios žodžių autorė, poetė ir būsimojo bardų vakaro vedėja Aušrinė Zulumskytė, o muzikos autorius, kompozitorius, Kretingos rajono kultūros centro direktorius Pranas Razmus.

Renginys nemokamas.

Projektą finansuoja Kretingos rajono savivaldybė.

Vita URBONIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas