Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Danutė DUNAUSKAITĖ:

– Turbūt nesuklysiu pasakiusi, kad Kretingos miesto šventė ir atlaidai daugelio kretingiškių laukiami. Tai – penas sielai, o kartu ir pasibuvimas susitikus su draugais. Ši šventė vienija žmones, atveria galimybes kūrybai, išmonei. Mane visąlaik traukia muziejaus renginiai, tradiciškai einu į bardų vakarą „Baltas paukštis“, be abejo, apsilankau mugėje. Aš labai suprantu tuos, kurie ruošia programą ir kiek įdeda pastangų naujoms idėjoms ir jų išpildymui.

Stanislovas TIŠKUS:

– Kiekvienais metais išsiruošiu į miesto šventę. Linksmiau gyventi – vaikai užsienyje, aš čia – vienas. Sunku išskirti, kurie iš renginių labiausiai patinka – jų tiek daug, išsidėstę per kelias dienas. Gal taip ir gerai, žmonės gali pasirinkti, ką nori. Nėra buvę, kad aš nepasižiūrėčiau, kas gero mugėje, vakare nepasiklausyčiau koncerto vasaros estradoje. Girdėjau, kad šiemet nebebus fejerverkų. Nieko tokio – užtat bus šokantis fontanas.

Justė JURGUTYTĖ:

– Kaip tik šįryt peržvelgiau Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės programą – šitiek daug renginių, tarp jų parodų, koncertų, įvairių apdovanojimų, sporto turnyrų, edukacijų... Kadangi ne visas šventines dienas būsiu Kretingoje, ne visuose renginiuose, kuriuose norėčiau, dalyvausiu, bet į tautodailės ir amatų mugę „Nežiopsosi – nestokosi“ būtinai nueisiu.

Felicija STRAMILAITĖ:

– Kažin, ar aš bent vienoje Kretingos miesto šventėje apskritai esu buvusi? Šie metai, ko gero, išskirtiniai, nes birželio 9-ąją esu pakviesta dalyvauti edukaciniame užsiėmime Kretingos muziejuje – galbūt taškuosim akmenukus, pinsim mandalas. Aš nemėgstu žmonių minios, šurmulio... Man labiau patinka kameriniai renginiai. Pavyzdžiui, norėčiau į bardų vakarą „Baltas paukštis“, bet tikriausiai ribotas bilietų skaičius ten?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas