Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
RKL padėką Arimantui Mikaločiui (viduryje) įteikė RKL prezidentas Vidas Butkus (dešinėje) ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Per Prienuose įvykusius Regionų krepšinio lygos finalinio ketverto susitikimus Kretingos sporto mokyklos treneriui „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinės vyriausiajam treneriui Arimantui Mikaločiui RKL prezidentas Vidas Butkus ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas įteikė padėką už reikšmingą indėlį į RKL vystymą.

„Matau, kad mano 11-os metų darbas Regionų krepšinio lygoje nenuėjo veltui, ir mano pastangas įvertino gerai sportą išmanantys žmonės, – teigė A. Mikaločius, kurio vadovaujama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė iškovojo RKL čempionės vardą ir pateko į Nacionalinę krepšinio lygą. – Turime ir daugiau apdovanojimų – praėjusiais metais „Kretinga“ tapo geriausia lygos organizacija, mums pavyko įgyvendinti įvairių projektų, vienas kurių – RKL krepšinio „3x3“ turnyras Kretingoje.“

Trenerio pastebėjimu, prie RKL vystymosi jam pavyko prisidėti ir todėl, kad jis buvo šios lygos vykdomojo komiteto narys ir kartu su kolegomis sprendė įvairiausius klausimas.

„Nė neabejoju, kad Kretingos vardą galime rašyti didžiosiomis raidėmis, nes čia yra tikrai daug žmonių, kurie, dirbdami iš širdies, prisideda prie Lietuvos krepšinio vystymosi“, – kalbėjo RKL padėką pelnęs treneris.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas