Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Mokytojos Janinos Kniukštienės (dešinėje) ir visuomenės sveikatos specialistės Linos Martinkienės parengti mokiniai Žemyna Paškauskaitė ir Justas Paurys konferencijoje apie sveiką gyvenseną pelnė nominaciją už moksliškiausią pranešimą.

Dešimtą kartą įvykusioje respublikinėje teorinėje-praktinėje mokinių konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, kurią per nuotolį suorganizavo Klaipėdos „Vyturio“ progimnazija, tarp 50 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų Kretingos rajonui atstovavo Marijono Daujoto progimnazija – III c klasės mokiniai Justas Paurys ir Žemyna Paškauskaitė pristatė pranešimą „Trečių klasių mokinių mitybos įpročiai“. Mokiniai anketiniu būdu apklausė progimnazijos 77-is trečių klasių mokinius, siekdami sužinoti, kokie yra jų mitybos įpročiai, ir pristatė gautus rezultatus. Konferencijoje mūsų pranešėjai Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto buvo nominuoti už moksliškumą.

Per konferenciją mokiniai klausėsi kitų mokinių pranešimų ir daugiau sužinojo apie sveiką mitybą, asmens higieną, sveikos gyvensenos įpročius ir saugų elgesį internete. Mokiniai tikisi, kad kitais metais galės dar kartą sudalyvauti šioje konferencijoje, bet jau gyvai.

Mokinius konferencijai parengė pradinio ugdymo mokytoja Janina Kniukštienė ir Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Lina Martinkienė.

Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, ugdyti teorinius ir praktinius mokinių įgūdžius sveikos gyvensenos klausimais, pažinimo ir tyrinėjimo kompetencijas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas