Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Įdomus ir prasmingas mažųjų kretingiškių pasibuvimas Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokymo erdvėse – viena mokymo įstaigų bendradarbiavimo formų.

Kretingos Jurgio universitetinėje gimnazijoje nuolat vyksta renginiai, grįsti tinklaveikos ryšiais ir skirti kitų rajono švietimo įstaigų mokiniams – visą kovą gimnazijos erdvės, klasės, sporto salė ir modernios laboratorijos buvo atviros mažiesiems kretingiškiams ir galbūt – būsimiesiems šios gimnazijoms mokiniams.

Gimnazijos erdvėse lankėsi Marijos Tiškevičiūtės mokyklos mokiniai, lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Pasagėlė“ vaikai, su kuriais gimnazistai, atskirų dalykų mokytojai dalyvavo daugybėje bendrų veiklų.

Pradinukai, priešmokyklinių grupių vaikai mokyklos laboratorijose buvo supažindinti su mokytojai ir gimnazistai supažindino su gamtos dalykų, chemijos, biologijos ir biotechnologijų praktikos darbais, jie turėjo galimybę mikroskopu pamatyti ir analizuoti kraujo ir augalų ląsteles, atpažinti rūgštinius ir šarminius tirpalus, stebėti skirtingų tankių medžiagų sluoksniavimąsi, palyginti varlės ir žmogaus eritrocitus, aptarti vandens svarbą ir savybes. Mažieji gimnazijos svečiai kartu su gimnazijos mokiniais taip pat dalyvavo sportinėse varžybose, mokėsi žaisti šachmatais ir dalyvavo kitose įdomiose veiklose. Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktoriaus Kęstučio Trakšelio įsitikinimu, toks švietimo įstaigų bendradarbiavimas – įdomi patirtis tiek gimnazijos, tiek kitų švietimo įstaigų bendruomenėms, taip pat – neįkainojama savanorystės įgūdžių tobulinimo patirtis gimnazistams.

„Mums labai svarbus toks efektyvus, veiksmingas ir kolegiškas bendravimas su kitomis Kretingos miesto, rajono švietimo institucijomis, jų vadovais. Gimnazija visada pasirengusi tokio pobūdžio bendravimui, tinklaveikos kūrimui“, – K. Trakšelys tvirtino, kad jo vadovaujama švietimo įstaiga yra atvira visų mūsų rajono mokyklų mokiniams, kurie gali naudotis ne tik modernia mokymo baze, informacinių technologijų įranga, bet ir ne per seniausiai atnaujintu šiuolaikišku stadionu.

„Mane, kaip gimnazijos vadovą, labiausiai džiugina, kad pasirašytosios bendradarbiavimo sutartys nėra formalios – jos realiai įgyvendinamos ir prisideda prie mūsų visų gerovės. Visa, kas gimnazijoje sukurta, skirta visiems kretingiškiams. Kadangi mokyklos steigėjas – Kretingos rajono savivaldybė, vadinasi, bendru gėriu turime dalintis su visais kretingiškiais, nesvarbu, maži jie dar ar jau senjorai“, – bendrystės ir bendruomeniškumo svarbą akcentavo gimnazijos direktorius K. Trakšelys.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas