Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktorius Kęstutis Trakšelys pasidžiaugė nauja galimybe padidinti gimnazijos patrauklumą.

Be Marijono Daujoto ir Simono Daukanto progimnazijų, Darbėnų gimnazijos, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, kurios jau antrus metus dalyvauja projekte „Kokybės krepšelis“, nuo šių mokslo metų pradžios, sulaukusi pasiūlymo iš rajono Švietimo skyriaus, jame dalyvauja ir Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija.

„Gavę pasiūlymą nė akimirką nesuabejojome galimybe pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama ir pagerinti ugdymo ir ugdymosi proceso kokybę, mokinių brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimus, nes šio projekto veiklų pagrindinis reikalavimas – kad visos veiklos būtų nukreiptos tik į mokinį, konkrečius pasiekimus ir rodiklius“, – teigė Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktorius Kęstutis Trakšelys.

Nuo projekto pradžios iki jo pabaigos 2023 m. birželio mėnesį gimnazijos mokiniai turės galimybes lankyti gausybę konsultacijų – lietuvių kalbos, matematikos, fizikos, chemijos ir biologijos. Siekiant konsultacijų kokybės, efektyvumo ir turinio prieinamumo gimnazijai talkins ir aukštųjų mokyklų dėstytojai, specialistai. Konsultacijos, orientuojantis į kiekvieno vaiko poreikius, gabumus, lūkesčius, teikiamos visų klasių mokiniams, jos numatytos ir gabiems vaikams, ir tiems, kurie turi mokymosi sunkumų ir spragų.

„Kad ugdymosi procesas būtų patrauklus, daug priklauso nuo gimnazijoje ir klasėje vyraujančio mikroklimato. Todėl gimnazijos administracija, pasitelkusi „Kokybės krepšelio“ lėšas, įsteigė dar papildomą etato dalį antrai socialinei pedagogei, kurios pagrindinis tikslas – teikti individualias ir grupines konsultacijas mokiniams, kurie turi žemą motyvaciją ar kitokių socialinių, asmeninių problemų“, – dar vieną teigimą projekto aspektą įvardino gimnazijos vadovas.

Gimnazijoje taip pat bus įkurtas karjeros konsultavimo centras, kad mokiniai, III gimnazijos klasėje rinkdamiesi mokomuosius dalykus, galėtų tai padaryti tikslingai, kas pravers tolimesnei profesinei perspektyvai. Taip pat daug veiklų gimnazijoje numatyta tėvų pedagoginiam švietimui, mokinių saviraiškai, informacinių technologijų taikymui ugdymo procese.

„Esu įsitikinęs, kad galimybė dalyvauti „Kokybės krepšelio“ projekte prisidės prie gimnazijos bendruomenės augimo, pagerins mokymosi rezultatus, egzaminų pasiekimus. Taip pat pagerinsime mokymo įstaigos mikroklimatą, laiku suteiksime pagalbą mokiniui, ir toliau kursime emocinį, socialinį ir fizinį saugumą, kas padidins gimnazijos patrauklumą, organizacinę kultūrą ir įvaizdį“, – neabejojo K. Trakšelys.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas