Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vytautas MIKELKEVIČIUS:

– Kad meras Antanas Kalnius su visais barasi arba atvirkščiai – jį visi bara, žinau, o dėl ko – nežinau. Tai – politika, gal kažkuo nepasidalija? Kad skirtingos partijos tarpusavyje nesutaria, – ne naujiena, tačiau tarpusavyje nesutaria ir tų pačių partijų atstovai – štai, kas yra įdomiausia.

Emilija JONKIENĖ:

– Kas juos žino... Neįdomu, neskaičiau, dėl ko rajono valdžia pykstasi, bet girdėjau. Situaciją Kretingoje galėčiau apibūdinti dviem žodžiais: „durnių laivas“. Manau, politikai tik švaisto laiką, rinkėjai ne santykius aiškintis juos išrinko, o kad dirbtų.

Jonas ŠPORA:

– Nieko naujo, visoje Lietuvoje – pyktis, nesutarimai, susiskaldymas, patyčios. Iš valdžios – nė pusės naudos, kokios tikėjomės. Ryškiai prisimenu Sausio 13-osios įvykius. Tuomet dirbau miškų ūkyje, ir, kai buvo saugomas Parlamentas, ten gabenau malkas. Manėm, kad, išsikovoję laisvę, būsim laimingi savo šalies šeimininkai, niekas svetimas mums nediktuos.

Regina SIURBLIENĖ:

– Nesidomiu, dėl ko mūsų valdžia pykstasi, vieni kitiems bando įrodyti, kuris teisus, kuris ne, kuris yra pranašesnis. Aš visiems linkiu taikos ir tik taikos, daugiau pakantumo. Žinoma, kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir jos nepaleisti, bet reikia ir bendro sutarimo sprendžiant viso rajono žmonių problemas.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas