Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Svarbiausia šiuolaikiniam žmogui – patogumas

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Vakarų Lietuva
  • 2022-01-18
STIHL prekybos ir aptarnavimo centro savininkas Antanas Litvinas įsitikinęs, kad šiandien dėl greito gyvenimo tempo žmogui reikia suteikti kuo daugiau patogumų.

Senieji kretingiškiai gerai atsimena, kad ties plentu Šiauliai–Palanga, kur dabar kuriasi, plečiasi ne tik individualių namų kvartalas, bet ir daugybė verslo objektų, kažkada ganėsi karvės ir vešėjo miestelėnų daržai. Dabar vaizdas ties keliu, kuriuo didelė dalis Lietuvos pasiekia Palangą, pasikeitęs iš esmės.

Pravažiuojantysis čia dabar gali užsukti net į du prekybos centrus, apsipirkti smulkiųjų verslininkų paviljonuose, apsistoti nakvynei, skaniai pavalgyti, jei ištiko bėda – susiremontuoti mašiną.

Prieš trejus metus šalia kelio Šiauliai–Palanga beveik 200 kv. m ploto STIHL centrą įkurdinęs Antanas Litvinas sakė nė neabejojęs ir vietos naujai savo parduotuvei ieškojo būtent paplentėje.

„Turėjau patirties, kad dirbti šalia judrios gatvės – didelis pranašumas: žmonės tave gerai mato, lengviau privažiuoti, ypač, jeigu yra, kur pasistatyti automobilį“, – A. Litvinas, prekybos ir serviso žoliapjovėmis, miško-sodo įrankiais, kita technika vystantis jau per 20 metų, ankstėliau taip pat dirbo toje pačioje gatvėje, netoli Kretingos miškų urėdijos, tad patyrimo, ko žmonėms reikia, turėjo, kas ir pravertė ieškant naujos vietos. O ši buvo būtina, mat padidėjo žmonių srautai, verslas plėtėsi, reikėjo vietos ir prekėms, ir serviso paslaugoms teikti.

Žemės sklypą šalia plento Šiauliai–Palanga verslininkas pirko per aukcioną iš valstybės. Žemės sklypus šalia jo ir kiti verslininkai pirko tokiu pačiu būdu. „Viskas mums gerai – neturėjome kažkokių išskirtinių problemų, tarkim, dėl infrastruktūros ar kitų, tik popierių tai tikrai buvo gausybė. Kas su tuo ir dabar susiduria, būna, patarimo klausia, kaip viską susitvarkyti“, – kalbėjo A. Litvinas, kurio pastebėjimu, tai, kad paplentėje kuriasi vis daugiau verslo objektų, dar ne pabaiga – vietos yra, tereikia geros idėjos.

Kretingoje, paplentėje, ties keliu Šiauliai–Palanga, kuriasi vis daugiau verslo objektų: ir miestelėnai, ir pakeleiviai čia gali apsipirkti, pavalgyti, susitvarkyti su namų ūkiu susijusius reikalus.

„Ko šiandien reikia žmonėms? Visų pirma, patogumo – važiuoja prošal ir, niekur per daug nesisukiojant, galima apsipirkti, susitvarkyti kitus su namų ūkiu susijusius reikalus. O jeigu specialiai važiuoji, turėdamas tikslą pasiekti ar mūsų parduotuvę ir servisą, ar kokį nors kitą verslo objektą – vėlgi, išsukai iš plento, pasistatei mašiną – ir pro duris ten, kur tau reikia“, – patogumus įvardino A. Litvinas.

Kalbėdamas apie savąjį verslą jis neabejojo, jog dalis ilgametės sėkmės yra tai, kad STIHL centre nesiekiama daiktą tik parduoti: klientui patariama, jam suteikiama ne tik pirkinio garantija – klientas visada žino, kad čia jam bus suteiktos ir serviso paslaugos: vienaip ar kitaip, kad ir kokia patvari būtų technika, ji genda, dėvisi, o prailginti jos tarnavimo laiką ir yra pasirengę STIHL centro darbuotojai.

„Žmonės nori kuo didesnio patogumo, be to, yra išprusę, žino, ko nori ir iš tiesų labai puoselėja savo sodybas. Atsižvelgiame į poreikius: ypač populiarūs dabar žolės pjovimo robotai – ne iš tinginystės, o dėl greito gyvenimo tempo, traktoriukai, akumuliatoriniai įrankiai ne tik žolei pjauti, bet ir gyvatvorėms, medžiams formuoti, žemei dirbti“, – A. Litvinas sakė, kad jų centras jau laukia pavasario, kada žmonės pradės rūpintis darbams reikalinga technika, inventoriumi.

STIHL centro vadovas ir savininkas A. Litvinas tvirtino su greta dirbančiais verslininkais sutariantys, gyvena draugiškai ir laukia naujų objektų, kurie tik padidins paplentėje įsikūrusios ir tebesikuriančio verslo patrauklumą, prieinamumą.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas