Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu dėl apie 1,7 ha sklypo Tiekėjų gatvėje Kretingoje komercinės paskirties pakeitimo į visuomeninę naujam Kretingos policijos komisariatui statyti. Žvalgydamiesi žemės sklypo Kretingoje Policijos komisariatui statyti policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, jo pavaduotojas Saulius Tamulevičius, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas pernai balandį buvo susitikę su Kretingos rajono savivaldybės meru Antanu Kalniumi, administracijos direktoriumi Egidijumi Viskontu. Savivaldybės vadovai galimus sklypus komisariato statybai parodė ir Klaipėdos gatvėje, tačiau buvo pasirinktas laisvas valstybinės žemės sklypas Tiekėjų gatvėje. Jis, anot kai kurių Savivaldybės tarybos politikų buvo vienas verslui patraukliausių sklypų Kretingoje.

Sklypo paskirtis keičiama koreguojant jo detalųjį planą. Pagal Savivaldybės su Kretingos policijos komisariatu pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, policija įsipareigojo atlyginti detaliojo plano korekcijos išlaidas. Detaliojo plano pakeitimus darys šiuos darbus viešųjų pirkimų konkurse laimėjusi projektavimo įmonė. Kiek visas procesas užtruks – neaišku. Kretingos policijos komisariato vadovas Arūnas Pužauskas anksčiau yra kalbėjęs, kad maždaug pusmečio prireiks naujam komisariato pastatui suprojektuoti, kad įkurtuvių tikimasi 2023-aisiais. Dabar paklaustas, ar dėl detaliojo plano taisymo įkurtuvės nenutols, A Pužauskas sakė: „Svarbu, kad judame pirmyn, nestovime vietoje.“

Kretingos policijos komisariato perkėlimas iš miesto centro į pramoninę komercinę zoną, kaip buvo skelbiama, turėtų kainuoti per 1 mln. eurų. Į planuojamą apie 1 tūkst. kv. m ploto pastatą persikeltų apie 50 komisariato darbuotojų. Pastatas su aikštele pareigūnų ir klientų automobiliams užims ne visą apie 1,7 ha sklypą. Kam bus naudojama likusi sklypo dalis – svarstoma. R. Pužauskas yra užsiminęs apie galimybę įrengti aikštelę konfiskuotiems ir valstybės nuosavybėn paimtiems automobiliams laikyti.

Policijai išsikrausčius iš dabartinio komisariato pastato Vytauto gatvėje, šis pastatas atiteks Turto bankui.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas