Se310172431

„7bet-NKL“ naujienos

• Sportas
  • 2022-01-11

Naujais metais tęsiasi „7bet-NKL“ kovos, ir abi mūsų rajono komandos metus pradėjo pergalingai. Tačiau šeštadienį abiem joms teko pripažinti pajėgių varžovų pranašumą.

Sausio 6 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretinga“ 83:65 (15:18; 23:14; 21:22; 24:11) antrą kartą šiemet nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5 pergalės, 19 pralaimėjimų) ir pasiekė antrą pergalę iš eilės. Šiose rungtynėse atkakli kova vyko tris kėlinius, po kurio komandas skyrė tik 5 taškai – 59:54. Ketvirtą kėlinį kretingiškiai leido klaipėdiečiams pelnyti vos 11 taškų ir, susikrovę dviženklę persvarą, užtikrintai užbaigė šias rungtynes.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Eimantas Žilius (5/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) ir Aidas Viskontas (5/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 24 naud. balai) – po 18, Rytis Zabita (6/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 20 naud. balų) – 12, Mintautas Mockus (4/4 dvitaškiai) – 10, Edgaras Preibys, Domininkas Matutis (2/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) ir Spenser’is Mitchell’as – po 7, Rokas Šimkevičius (2/3 dvitaškiai, 9 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 4, Ugnius Kvietkauskas.

Palangos „Kuršiai“, treniruojami Povilo Šakinio, savo ruožtu sausio 6 d. namuose 71:66 (14:27; 16:15; 23:7; 18:17) palaužė Telšių „Telšius“ (19 pergalių, 5 pralaimėjimai). Pirmoje rungtynių pusėje savo sąlygas diktavo Žemaitijos sostinės atstovai, po dviejų kėlinių pirmavę 42:30. Trečią kėlinį „Kuršiai“ visiškai sukaustė telšiškių puolimą, leidę jiems pelnyti vos 7 taškus, ir patys atsidūrė priekyje – 53:49. Ketvirtą kėlinį varžovai dar bandė perlaužti rungtynes, bet puikų charakterį parodę Palangos krepšininkai įsirašė svarbią turnyro lentelei pergalę ir tuo pačiu nutraukė „Telšių“ komandos devynių iš eilės pergalių seriją.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (8/13 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 20, Tadas Kararinas (4/6 tritaškiai) – 14, Laurynas Mikalauskas (7/10 baudos, 11 atk. kamuolių, 23 naud. balai) – 11, Karolis Sapiega (7 atk. kamuoliai) – 9, Herkus Kumpys (8 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 8, Tadas Budrys (4 atk. kamuoliai).

Sausio 8 d. kretingiškiai išvykoje 55:82 (18:19; 6:20; 14:24; 14:19) neprilygo Kauno „Žalgirio-II“ (15 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandai. Šiose rungtynėse „Kretingos“ komandai nesisekė rinkti taškų, o greitą žaidimą propaguojantys varžovai jau po dviejų kėlinių grėsmingai nutolo – 24:39. Po didžiosios pertraukos situacija ir toliau tik blogėjo, ir varžovai galiausiai įgijo triuškinamą persvarą. Šiose rungtynėse varžovai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (29 prieš 46) ir susikūrė daugybę antrųjų šansų. Po šio savaitgalio rungtynių A. Mikaločiaus treniruojami krepšininkai turnyro lentelėje dalijasi X–XI v. su „Mažeikiais“.

Kretingos „Kretinga“: Eimantas Žilius (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) – 15, Domininkas Matutis – 10, Mintautas Mockus – 8, Rytis Zabita – 6, Edgaras Preibys ir Spencer’is Mitchell’as – po 5, Rokas Šimkevičius ir Ugnius Kvietkauskas – po 3, Aidas Viskontas.

Sausio 8 d. išvyka nesėkmingai susiklostė ir „Kuršiams“, kurie 76:93 (18:31; 22:19; 17:25; 19:18) turėjo pripažinti lygos lyderės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (21 pergalė, 3 pralaimėjimai) pranašumą. Varžovai jau nuo I kėlinio parodė, kad yra rimtai nusiteikę, per jį sugebėjo pelnyti 31 tašką ir susikrauti 13 taškų persvarą. Antrą kėlinį „Kuršiams“ pavyko šiek tiek priartėti, bet varžovai III kėlinį laimėjo 8 taškais ir lėmė rungtynių baigtį. „Kuršiai“ su 11 pergalių ir 13 pralaimėjimų šiuo metu užima VIII turnyrinės lentelės vietą.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (8/10 dvitaškiai) – 26, Herkus Kumpys – 11, Karolis Sapiega – 9, Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai) – 7. Abi komandos kitą savaitę pabaigs II rato susitikimus. „Kretinga“ sausio 13 d. susitiks su Telšių „Telšiais“, o sausio 15 d. su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Palangos „Kuršių“ sausio 13 d.

18.30 val. laukia namų dvikova su Vilniaus „Perlu Energija“ (7 pergalės, 17 pralaimėjimų), o sausio 15 d. išvykos rungtynės su Šakių „Vyčiu“ (2 pergalės, 12 pralaimėjimų).