Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Vaivos Krikščiūnaitės-Buitvydės darbai iš ciklo „Metų laikai“

Vakar Kretingos rajono švietimo centre atidaryta pirmoji šiais metais dailės paroda – Pranciškonų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaiva Krikščiūnaitė-Buitvydė čia eksponuoja originalia taškavimo technika sukurtus 12 paveikslų, kuriuos vienija ciklas „Metų laikai“.

Mokytoja, trijų vaikų mama Vaiva Krikščiūnaitė-Buitvydė pasidžiaugė, kad vos prieš kelis mėnesius susipažinusi su taškavimo technika, savo kūriniais jau gali nudžiuginti artimas sielas.

„Veiklai priemones sukuria žmogus, bet polėkio sparnus man dovanojo Dievas. Kitaip negalėčiau paaiškinti – kaip per tokį trumpą laiką man pavyko ir techniką perprasti, ir parodą parengti. Ir – mokyti kitus taškavimo meno. Kviečiu visus, norinčius pasinerti į užburiantį taškavimo procesą, – prisistatė parodos autorė, akcentavusi, kad, įsisukus į darbų ir buities rūpesčius, kai nebeįmanoma sustoti, pradedama ieškoti ramumos, tylos. – Paieškos ilgos, bet džiuginančios, nes mano atradimas stulbinantis: kiekvienas galime skirti laiko sau, atrasti ramybės valandas, galime dalintis.“

V. Krikščiūnaitė-Buitvydė jau vedė taškavimo technikos mokymus kolegoms – Kretingos rajono mokyklų direktorių pavaduotojams. Ir, kaip sakė parodos organizatorė, Kretingos rajono švietimo centro metodininkė Virginija Kvietkauskienė, paroda „Metų laikai“ – tam tikra veiklos tąsa, tiek apibendrinanti, kas buvo sukurta eksponuojamų kūrinių autorės, tiek kviečianti visus kolegas pedagogus bei tuos, kas apsilankys Kretingos rajono švietimo centre, atrasti savyje kūrybinę gyslelę.

Paroda „Metų laikai“ veiks iki sausio mėnesio pabaigos.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas