Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Simboliška, bet šiemet paskutinis „Kuprinės“ numeris skaitytojus pasiekė paskutinę metų dieną. Užbaigti metus skaitant – puikus būdas. Ne tik naudinga, bet ir prasminga! Mūsų komanda linki nepaprastų Naujųjų metų, realių norų išsipildymo ir kviečia nesustoti svajoti. Gero visiems skaitymo ir susitinkam kitais metais!

Naujamečiai pažadai

Aplink mus

Uždega vilties žiburį.

Jaučiame naujus potyrius

Ir tikime, kad viskas bus gerai.

Mes, paprasti žmonės,

Einantys likimo taku,

Turėdami noro išsikelti tikslus,

Atsiveriame naujamečiams iššūkiams

Ir žinome, kad viską įveiksime tikėdami savimi.

Annum novum faustum felicem! (lot. Laimingų Naujųjų metų!)

Vita MICKUTĖ

---

Čia visiems ir Tau

Nesvarbu, tau dešimt, šešiolika, dvidešimt penkeri ar septyniasdešimt, mes visi sudarome šią nuostabią bendruomenę. Šie pora praėjusių metų buvo tikrai sunkūs ir sudėtingi. Viskas mus bandė, net ir mūsų pačių namai. 2022 metai tikrai nebus išimtis. Todėl nusiteikime iššūkiams. Taip, sutinku, mus stabdo dabartinis pasaulis su savo problemomis, todėl mes turime išsikelti tikslus, nes apie mus, žmones, yra vienas nuostabus dalykas. Mes galime prisitaikyti. Ir visi mūsų išsikelti tikslai yra pasiekiami, tik reikia juos surašyti, nes užrašymas sukuria nuotrauką galvoje, kaip atrodys tai, ko sieki, matymas, kaip tai atrodys, nuveda prie problemos, iššūkio sprendimo. O sprendimas veda į realybę. Aš nesakau, kad išsikelkite naujametinį tikslą, kurį pamiršite sausio 2-ąją dieną, bet tokio, kurio trokštate jau seniai, bet vis nepradedate siekti tos svajonės. Rašykite apie ją, domėkitės ir išeikite su ja iš savo komforto zonos – jūs esate daugiau negu patys žinote ir galite daugiau negu patys galvojate. Tai prisijunkite prie mūsų ir parašykite vieną sau išsikeltą tikslą.

Dominykas MIEŽETIS

---

Kiti metai, tas pats sniegas

O šiemet prieš Naujuosius jau reikia atsikasti sniegą, ilgai gramdyti automobilių stiklus, nerimauti, ar automobiliai užsives. Pokalbius apie orą keičia pokalbiai apie akumuliatorius, nesiliaujantį snygį, nuolat keiksnojami kelininkai, prastai valantys kelius. Nekintančiomis pokalbio temomis išlieka tik politika ir kylančios kainos. Šiemet skaičiai degalinių švieslentėse tampa opiausia problema, aptarinėjama ir jaunimo, ir senjorų. Bet šie metai jau rieda į pabaigą, netrukus kalendoriaus skaičius vėl teks sukti iš naujo.

Daugelis tradiciškai prisikurs pažadų, kuriuos po Naujųjų ketins įgyvendinti. Ko gero, pavyks kelias savaites, bet vėliau daugelis pažadų nuguls į dulkančias užrašines ir liks tikslais kitiems metams.

Ko gero, kaip visada, daugelis tikėsis, kad bus geriau, kad per ateinančius metus pavyks išsivaduoti iš pandemijos gniaužtų. Žmonės sveikins vieni kitus, banaliai linkės laimės ir džiaugsmo, šypsosis. Palinkėjimai dažniausiai bus tušti, banalūs, dažnai tampantys tik formalumais. Retas išduos, ko išties trokšta kitais metais, slapčiausias svajas užsklęs savy ir tikėsis, kad kitąmet jos išsipildys. Po kelių dienų visi vėl įniks į rutiną, nebegalės iš jos ištrūkti, naujametiniai pažadai ir linkėjimai nublanks, o naujametė šventė liks tik poilsio stotele tarp nesibaigiančių rūpesčių.

Sninga. Metai išteka iš saujų. Bet dar sninga. Ir tas sniegas tikresnis už rūpesčius, kasdienybę, už naujametinius pažadus, viltis ir skaičius kalendoriuose.

Linas DAUGĖLA

---

Na ką, metai ir vėl greitai prabėgo, bet nenusiminkime, juk Naujieji jau visai ne už kalnų.

Tad ateinančiais 2022 metais norėčiau palinkėti jums ypatingos sėkmės gyvenime, nes esant sėkmei, bus meilė, sveikata ir džiaugsmas. Tegul šie metai jums atneša nepamirštamų įspūdžių, sklandžių idėjų ir jaukumo! O juk to žmogui labiausiai ir reikia.

Vaidas MAŽONIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas