Gruodžio 21 d. paskutinėse šių metų „7bet-NKL“ rungtynėse Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretinga“ 74:68 (23:15; 22:21; 8:14; 21:18) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ (11 pergalių, 11 pralaimėjimų) ir atsirevanšavo už I ratą patirtą pralaimėjimą – 58:96.

Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir po I kėlinio pirmavo 8 taškais – 23:15, o vienu tašku laimėtas II kėlinys prieš pertrauką leido tą skirtumą dar padidinti – 45:36. Trečias kėlinys jau nebuvo toks sėkmingas, per jį „Kretinga“ pelnė tik 8 taškus, ir varžovai priartėjo – 53:50. Vis dėlto IV kėlinys priklausė „Kretingos“ komandai, kuri, likus dviem su puse minutės, po Aido Viskonto taiklaus baudos metimo nutolo 12 taškų – 73:61, o varžovams kažką pakeisti pritrūko laiko. Septinta pergalė per XXII turus leido pagerinti pozicijas turnyro lentelėje ir pakilti į XI vietą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Edgaras Preibys (2/4 tritaškiai) – 14, Rytis Zabita (5/9 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 10, Haroldas Saprykinas (5/6 baudos), Eimantas Žilius (4/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 2 blokai, 14 naud. balų) ir Rokas Šimkevičius – po 9, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai, 5 per. Kamuoliai) – 7, Spencer’is Mitchell’as (5 atk. kamuoliai) – 6, Domininkas Matutis ir Kornelijus Stonkus (2/2 dvitaškiai) – po 4, Lukas Polekauskas – 2.

„Kretinga“ kovas „7bet-NKL“ pratęs 2022 m.: sausio 6 d. 18 val. prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (4 pergalės, 18 pralaimėjimų), o sausio 8 d. su Kauno „Žalgiriu-II“ (14 pergalių, 8 pralaimėjimai) komanda.