Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Vardinė brigados „Žemaitija“ vado pulkininko Nerijaus Stankevičiaus moneta buvo įteikta būriui kretingiškių, talkinusių per Jono Karolio Chodkevičiaus pagerbimo ceremoniją Kretingoje.

Besibaigiant LR Seimo paskelbtiems Jono Karolio Chodkevičiaus metams, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadas pulkininkas Nerijus Stankevičius išreiškė pageidavimą padėkoti kretingiškiams, kurie talkino šį rudenį per karvedžio pagerbimo ir jo kenotafo sugrąžinimo į Kretingos katalikų bažnyčios šeimos kriptą iškilmes.

Praėjusį trečiadienį, gruodžio 15-ąją, Kretingos rajono kultūros centre N. Stankevičius įteikė savo padėkas ir vardines monetas. Vienoje monetos pusėje – N. Stankevičiaus vardas, pavardė ir parašas, o kitoje – brigados „Žemaitija“ ženklas, vaizduojantis grifoną.

Buvo padėkota organizacijoms bei pavieniams asmenims: Kretingos rajono policijos komisariatui ir pareigūnams Nerijui Japertui, Egidijui Vasiliauskui, Martynui Meiliuliui, Arūnui Odinui, Martynui Grigaičiui; Kretingos rajono kultūros centrui ir jo vyriausiajam režisieriui Nerijui Gedminui; bendrovei „Kretingos komunalininkas“ ir jo vyriausiajam vadybininkui Stasiui Perkauskui; taip pat – kenotafo autoriui skulptoriui Vytautui Baranskui.

N. Stankevičių lydėjęs brigados „Žemaitija“ G9 skyriaus visuomenės informavimo specialistas Nerijus Čapas teigė, kad buvo siekiama padėkoti tiems žmonėms, kurie įdėjo daug triūso – reguliavo eismą gatvėje, stovėjo darganoje, vedė renginį, rūpinosi miesto tvarka. „Norėjosi pagerbti tuos žmones, be kurių neįvyksta renginiai, bet jie dažniausiai lieka už borto. Vado nuomone, visi žmonės turi būti pastebėti, nes dažniausiai būna taip, kad visi nuopelnai – generolui, bet pamirštami tie, kurie uždirba tam generolui“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė N. Čapas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas