Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 28 %
Naktį1°C debesuotumas 9 %
Apklausa

Ar reiktų į privalomąją karo tarnybą šaukti ir merginas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Lietuvos šeimų sąjūdžio kalėdinis autobusas su švenčių personažais užsuko ir į Kretingą.

Pranciškonas Paulius Vaineikis ta proga pašventino Kretingos miesto eglę.

Besibaigiant praėjusiai savaitei, į Kretingos Rotušės aikštę, prie Kalėdų eglės, atvyko keliaujantis Lietuvos šeimų sąjūdžio autobusas: šio sąjūdžio atstovai surengė vaikams įvairių staigmenų, o pranciškonas brolis Paulius Vaineikis tuo pat metu pašventino miesto eglę.

Kalėdinį turą per Lietuvą su Kalėdų Seniu ir jo pagalbininkais surengę Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovai Kretingoje žaidė ir šėliojo su vaikais, vėliau iš didžiulio lagamino Senis traukė dovanas į eilę sustojusiems vaikams, o tėvai diskutavo, dalijosi tarpusavyje jiems aktualiomis temomis.

Į šventę atskubėjęs pranciškonas brolis Paulius Vaineikis, solidarizuodamasis su šventės dalyviais, pašventino miesto eglę, visiems linkėdamas ramių artėjančių Kalėdų: „Artėja Kalėdos – Kristaus gimimo šventė. Šiandieną esame visi kartu su Lietuvos šeimų sąjūdžiu, su paprastais žmonėmis be jokių titulų, kaip tie mažutėliai, atėję pasveikinti užgimusį Kūdikėlį Jėzų. Šviesioji žinia visiems geros valios žmonėms yra ta, kad Kristus nugalėjo ir ateis antrą kartą, tad nebijokime, paruoškime jam kelią. Susitaikykime su Dievu, kad įveikime bet kokį blogį. Tegul tamsa traukiasi. Kalėdos prasideda jau čia. Būkite visi palaiminti.“

Melsdamasis už Kretingos miestą ir jo žmones penktadieniais brolis P. Vaineikis kartu su maldininkais ir vėl atgaivino rudenį pradėtą atgailos žygį mūsų miesto gatvėmis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas