Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Lapkričio 14 d. Kretingos „SM-Kretinga“, treniruojama Aurimo Ivanovo, sužaidė antrąsias savo namų rungtynes RKL (Regionų krepšinio lygos) B divizione ir jose 79:120 (23:33; 13:30; 16:18; 27:39) turėjo pripažinti Pakruojo SC (4 pergalės) komandos pranašumą.

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai neblogai pradėjo ir įpusėjus I kėliniui buvo atsilikę tik 2 taškais – 8:10, bet varžovai, pasinaudoję savo ūgio ir fiziniais pranašumais, II kėlinį sugebėjo nutolti negrįžtamai – po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 36:63. Varžovai dar labiau padidinti savo persvarą sugebėjo pačioje susitikimo pabaigoje, laimėdami 0:10. Bet, kaip akcentavo treneris, jis žiūri ne į galutinį rezultatą, o į tai, kaip komanda auga žaisdama su suaugusiais vyrais.

Šiose rungtynėse Kretingos „SM-Kretinga“ komandai atstovavo: Ugnius Kvietkauskas (3/6 dvitaškiai, 9/17 tritaškiai, 3/4 baudos, 8 atk. kamuoliai, 6 išprov. pražangos, 33 naud. balai) – 36, Rokas Tiškus (5/10 dvitaškiai, 8 rez. perdavimai, 5 išprov. pražangos, 18 naud. balų) – 22, Eisvydas Petkus (4/4 baudos) – 8, Dovydas Jadenkus – 5, Emilis Kaubrys (2/3 dvitaškiai, 2 per. kamuoliai) – 4, Nojus Rožmanovas ir Edvinas Mickus – po 2, Gajus Domarkas, Lukas Preibys ir Nojus Tautavičius.

Kretingos „SM-Kretinga“ vyr. trenerio Aurimo Ivanovo komentaras: ,,Mes negalime laimėti rungtynių, kuriose pralaimime kovą dėl atšokusių kamuolių, o varžovai dėl to surenka apie dvidešimt taškų papildomai, esame labai jauna komanda, tad darome ir nemažai vaikiškų klaidų, už kurias gerokai labiau patyrę varžovai mus žaibiškai nubaudžia. Jau nekalbant apie fizinės jėgos ir ūgio skirtumus, bet varžovams nenusileidžiame jaunatviška energija. Šiemet pasirinkome tikrai sunkų kelią, bet su kiekvienomis rungtynėmis komanda tobulėja ir juda į priekį. Galbūt skirtumas ir atrodo labai didelis, bet, žiūrint rungtynes, tikrai to nesimato. Kol kas tikrai esu patenkintas komandos noru žaisti.“

Artimiausias rungtynes Kretingos „SM-Kretinga“ žais išvykoje lapkričio 19 d. su Skuodo „KKSC- Kuršasta“ (3 pergalės, 1 pralaimėjimas) komanda.