Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 95 %
Naktį-1°C debesuotumas 94 %
Apklausa

Ar šventinės gerumo, labdaros akcijos sprendžia skurdo problemas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Zita KAIRIENĖ:

– Sunku atsakyti už kitą asmenį. Pavyzdžiui, mes kaime gyvenam, mažai kur išeinam, tamsiuoju paros metu išvis iš kiemo – niekur, todėl tas atšvaitas nebūtinas. Bet sutinku, kad reikia turėti – maža kas. Ar tamsoje vaikštant be atšvaito gresia 20–40 eurų piniginės baudos? Nesusimąsčiau apie tai, bet, manau, teisinga. Vairuotojai turi matyti pėsčiuosius.

Gintaras POŠKUS:

– Manau, ne visi atšvaitus turi, ne visi žino, ir kur nusipirkti, nors gal paieškoję jų rastų prekybos centruose. Aš pats irgi nenešioju, nes man jo nereikia, niekad nė nesu turėjęs. Va, tik dabar sužinojau, kad ant kairės rankos jį reikėtų kabinti. Gyvenu pačiame miesto centre, sutemus po atokias gatves nevaikštau, o centras apšviestas, perėjos – irgi.

Remigijus ANDRIUŠIS:

– Kai kuriems atšvaitų nenešiojantiems žmonėms trūksta atsakomybės arba galbūt jie nevairuoja automobilio ir neįsivaizduoja padėties iš vairuotojo pozicijos: pėstieji iš tamsos išlenda kaip vaiduokliai ir sudaro pavojingą situaciją, kai reikia suspėti išlaviruoti. Patiriama daug streso. Man yra tekę su tuo susidurti užmiestyje tamsoje ir dar lyjant – nemalonu nė prisiminti.

Adolfas VILUCKIS:

– Sunku pasakyti, kodėl žmonės nenori atšvaitų, o gal tik pamiršta užsidėti? Tamsoje bet kokia švieselė yra būtina ne tik dėl to, kad saugo gyvybes, bet ir dėl kitų dalykų. Kartą autobusu važiavau į Salantus per Kūlupėnus. Vairuotojas nepastebėjo pakeliui esančioje stotelėje laukiančios moteriškės – o jei, koks baisus kilo triukšmas! O kas kaltas? Iš tikrųjų nė gyvos dvasios nesimatė.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas