Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 83 %
Naktį-15°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar šventinės gerumo, labdaros akcijos sprendžia skurdo problemas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jūratė STANIUVIENĖ:

– Pasienio vaizdai per televiziją man sukelia daugiau gailesčio, ypač dėl vaikų. Dabar jau taip šalta lauke darosi – o kur jiems dingti? Jeigu būtų renkama humanitarinė pagalba maisto produktais ar šiltesniais drabužiais, prisidėčiau. Bet valdžia turi sugalvoti, kaip stabdyti nelegalių migrantų srautus.

Alvydas ŠALTMERIS:

– Žiūrint į tai, kas pastarosiomis dienomis vyksta pasienyje, darosi pikta, užvaldo blogos emocijos. Aš manau, kad šitie nelegalai mūsų šaliai yra visiškai nepriimtini ir nereikalingi, todėl tegul važiuoja sau namo, iš kur atvykę. Jie juk ir patys nenori Lietuvoje likti, o tikslas yra pasiekti turtingesnes šalis, kaip Vokietija.

Juozas ŠLEINIUS:

– Įsivaizduokit, ką jaučia tie žmonės, visą turtą savo šalyje pardavę ir šeimomis atkeliavę tikėdamiesi geresnio gyvenimo, bet planas nepavyksta, patys pamatė, kad pateko į keblią padėtį... Esu krikščionis, manau, valstybinis reikalas yra padėti išspręsti problemą. O kaip tai padaryti, turi sugalvoti valdžia, Prezidentas.

Rasa BERŽONSKIENĖ:

– Girdėjau, skaičiau, kad nelegalūs migrantai negerbia ir išmėto jiems siūlomą lietuvišką maistą, nes jiems mat per prastas, žmonėms išmindo daržus – pasienyje gyvenimas tikrai tapo neramus. Mano nuomone, nereikėtų tų atvykėlių įsileisti. Geriau išrikiuoti „gyva“ linija, tvarkingai sulaipinti į lėktuvus ir tegul skrenda namo.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas