Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar valdžios kėdės klibinamos tam, kad Savivaldybė geriau dirbtų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Spalio 30 d. sezoną Lietuvos futbolo federacijos III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse užbaigė ir Martyno Vilucko treniruojama Kretingos „Minijos B“ komanda, kuri tik besibaigiant rungtynėms 0:1 (0:0) turėjo pripažinti Klaipėdos rajono „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ komandos pranašumą.

Vienintelį susitikimo įvartį 87-ą min. pelnė Osvaldas Deringis, o 86-ą min. „Minijos B“ komanda aikštėje liko mažumoje, nes Edvinas Girčys dėl antros geltonos kortelės buvo priverstas palikti aikštę. „Sakuonos-Rūgpienio kaimo“ komandai atstovavo visas būrys kretingiškių, žaidusių ir Kretingos „Minijoje“: Audrius Tolis, Jurijus Kurbangalijevas, Artūras Kurbangalijevas, Kazimieras Gnedojus, Mindaugas Grušauskas, Darius Grigaitis ir Irmantas Medutis.

Paskutinėse sezono rungtynėse Kretingos „Minijai B“ atstovavo: vartininkas Eimantas Brezgys, David Kirzneris, Deivydas Gedvilas (kapitonas), Edvinas Girčys (86-ą min. raudona kortelė), Lukas Jakumas, Žilvinas Lukošius, Laurynas Bauža, Gvidas Jonušas, Aidas Pipiras, Aronas Zakarauskas, Mantas Elzbergas, Damian Aleks Train, Ernestas Daugintis, Edvinas Girdenis, Rokas Šipalis.

Kretingos „Minijos B“ vyriausiojo trenerio Martyno Vilucko komentaras: „Vertinant visą sezoną rezultatas apskritai neblogas: prizinė vieta, paskutinėse rungtynėse kovojome iki galo, nebuvo aiškus rungtynių ir lygos nugalėtojas. Noriu vėl pasidžiaugti žaidėjais, kurie atrado laiko po darbų ateiti žaisti ir aukotis dėl komandos. Manau, ir jaunimas kažkiek paaugo, paragavo vyriško futbolo ir subrendo. Prizinė vieta už įdėtą darbą ir pastangas yra mums kaip atlygis. Iki paskutinio turo galėjome pakovoti ir dėl aukso – pergalė paskutinėse rungtynėse būtų galėjusi nulemti mažiausiai antra vietą, o gal ir pirmą.“

Tomas KUBILIUS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas