Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Komentarų topas
Naująjį Kretingos ligoninės vadovą (pirmas iš kairės) pristačius.

Ketvirtadienį Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius VšĮ Kretingos ligoninės kolektyvui pristatė naują vadovą Romaldą Sakalauską.

Dirbęs Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje chirurgu, vėliau du dešimtmečius vadovavęs šiai gydymo įstaigai, R. Sakalauskas laimėjo Kretingos rajono savivaldybės skelbtą konkursą Kretingos ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms užimti.

A. Kalnius pasidžiaugė, kad ligoninei vadovaus patyręs vadovas, gydytojas ir išreiškė viltį, kad veikiant išvien su Savivaldybės valdžia rajono ligoninę pavyks ne tik išsaugoti, bet ir sustiprinti.

Akcentavęs, kad Klaipėdoje vadovavo 1 tūkst. 300 darbuotojų kolektyvui, R. Sakalauskas žadėjo 300 Kretingos ligoninės darbuotojus pažinti dar artimiau. „Esu liberalus, leidžiantis kitiems daryti daug, bet su maksimalia atsakomybe. Man nepriimtinas grubus elgesys su ligoniu. Nė vienas nesikelia naktį iš lovos tam, kad atvažiuotų į ligoninės priimamąjį. O budintis gydytojas rėžia: „Ko atvažiavai?“ Žmones gydo mūsų dėmesys jiems, ne vien žinios, kiti gebėjimai“, – kolegoms kalbėjo naujasis vadovas.

Ambicingai R. Sakalauskas buvo nusiteikęs dėl Kretingos ligoninės ateities. „Apsibrėžkime teikiamas paslaugas ir jas teikime geriausiai“, – sakė jis. R. Sakalauskas ragino ligoninės darbuotojus puoselėti darbe dalykišką atmosferą ramybę, neužsidaryti mažuose burbuluose.

Už sutelktą Kretingos ligoninės kolektyvą, ligoninėje padarytus darbus R. Sakalauskas padėkojo buvusiai ligoninės vadovei Ilonai Volskienei, kuri šiandieną ligoninėje dirba LOR gydytoja, yra atsakinga už ligoninės veiklos auditą. Naujasis vadovas pagyrė rajoninės ligoninės darbuotojus už gebėjimą sklandžiai dirbti sudėtingomis pandemijos sąlygomis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas