Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229

Ar valdžios kėdės klibinamos tam, kad Savivaldybė geriau dirbtų?

Spalio 21 d. „7bet-NKL“ komanda Palangos „Kuršiai“, treniruojami Povilo Šakinio, žaisdami „7bet-NKL“ (Nacionalinė krepšinio lyga) 97:87 (21:27; 31:24; 21:21; 24:15) palaužė Vilniaus „Perlo energiją“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai). Antrą kėlinį sostinės komanda kelis kartus turėjo 12 taškų pranašumą, bet palangiškiai spurtavo 17:4 ir prieš antrąją mačo pusę įgijo minimalią persvarą (52:51). Trečias kėlinys klostėsi lygiai, o paskutinį kėlinį Palangos „Kuršiai“ mačą užbaigė rungtynių etapą sužaidę 9:0 ir šventė pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes’as (8/11 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 23, Tadas Kararinas (7/8 dvitaškiai) – 21, Herkus Kumpys (4/7 dvitaškiai 6/6 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 17, Tadas Budrys (4/5 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai – visi puolime) – 11, Ernestas Jaškus (4 rez. perdavimai) – 8, Vidmantas Užkuraitis – 7, Justas Žiubrys.

Spalio 21 d. „7bet-NKL“ komanda Palangos „Kuršiai“, treniruojami Povilo Šakinio, žaisdami „7bet-NKL“ (Nacionalinė krepšinio lyga) 97:87 (21:27; 31:24; 21:21; 24:15) palaužė Vilniaus „Perlo energiją“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai). Antrą kėlinį sostinės komanda kelis kartus turėjo 12 taškų pranašumą, bet palangiškiai spurtavo 17:4 ir prieš antrąją mačo pusę įgijo minimalią persvarą (52:51). Trečias kėlinys klostėsi lygiai, o paskutinį kėlinį Palangos „Kuršiai“ mačą užbaigė rungtynių etapą sužaidę 9:0 ir šventė pergalę. Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes’as (8/11 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 23, Tadas Kararinas (7/8 dvitaškiai) – 21, Herkus Kumpys (4/7 dvitaškiai 6/6 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 17, Tadas Budrys (4/5 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai – visi puolime) – 11, Ernestas Jaškus (4 rez. perdavimai) – 8, Vidmantas Užkuraitis – 7, Justas Žiubrys.

Spalio 23 d. „Kuršiai“ namuose 92:90 palaužė iki šiol be pralaimėjimų žengusius Šakių „Vyčio“ (5 pergalės, 1 pralaimėjimas) krepšininkus. Prasidėjus IV kėliniui Šarūnas Vingelis smeigė tritaškį, dvitaškį pridėjo Marijus Užupis, o „Vyčio“ persvara pasiekė rekordinę 15 taškų ribą (76:61). Įpusėjus IV kėliniui varžovai dar turėjo 12 taškų pranašumą (34 min. 84:72), bet tuomet šeimininkai pakilo į lemiamą kovą ir likusią kėlinio dalį „Kuršiai“ laimėjo 18:6, o pergalę nulėmė H. Kumpio tikslus tolimas metimas. Paulius Semaška dar galėjo išplėšti pergalę savo komandai, bet jo tritaškis net nelietė lanko. Po šio savaitgalio Palangos „Kuršiai“ su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais pakilo į IV vietą turnyro lentelėje.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanes‘as (9/13 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai) – 23, Herkus Kumpys (3/6 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 16, Karolis Sapiega (6/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 29 naud.balai) –15, Tadas Kararinas (6 atk. kam.) – 12, Ernestas Jaškus (5/6 baudos) – 9, Tadas Budrys (4/6 dvitaškiai) ir Vidmantas Užkuraitis (2/3 tritaškiai) – po 8, Justas Žiubrys (2 rez. perdavimai).

Spalio 28 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje išmėgins savo jėgas su Šilutės „Šilute“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai), o spalio 30 d. namuose 16 val. susitiks su „Kretingos“ (1 pergalė, 5 pralaimėjimai) komanda.