Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar valdžios kėdės klibinamos tam, kad Savivaldybė geriau dirbtų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Petras POCIUS:

– Nematau jokių klaidų, mano nuomone, valdžia galėtų imtis ir dar griežtesnių priemonių. Pavyzdžiui, vakar girdėjau, kad Rusijoje žada keturias savaites pensininkų į gatvę neišleisti. O ką daryti, jeigu žmonės nenori skiepytis? Aš esu pasiskiepijęs, drąsiai einu, kur noriu, man – jokių problemų.

Rita FALKIENĖ:

– Neturėtų taip būti, kad tik su galimybių pasais įleistų žmones į didelius prekybos centrus, kurie būna apytuščiai, o mažose parduotuvėse pirkėjai lipa vieni kitiems ant galvų. Arba kad ir naujausias ribojimas: vienam asmeniui prekybos vietoje turi tekti ne mažiau 30 kvadratinių metrų. Juk kai kurios parduotuvės yra dar mažesnio ploto. Tai joms užsidaryti?

Arvydas BRUŽAS:

– Ir su testavimais, ir su skiepais klaidų daroma. Aš pasiskiepijau ne iš didelio noro, o dėl to, kad reikėjo. Maniau, bus ir lengvatų daugiau negu nepasiskiepijusiems, o dabar ir tiems, ir tiems reikalavimai kone vienodi. Kita vertus, ir pasiskiepiję žmonės taip pat serga. Nebesuprantu, kas čia išvis darosi.

Jolanta KONTRIMAITĖ-BIUSO:

– Klaidos tai ar ne klaidos, už kurias dabar keiksnojam, suprasim po kelerių metų. Aš ir pati mąstau: efektyvus tas galimybių pasas ar ne? Bet labiausiai man nepatinka prievarta ir gąsdinimai: jeigu nepasiskiepysi ar nepasitestuosi, negalėsi eiti į darbą, užsukti į parduotuvę ir panašiai. Norisi, kad valdžia su žmonėmis daugiau kalbėtų.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas