Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Komentarų topas

Stiklo sienų teks palaukti

  • Problema
  • 2021-10-19
Ar artimiausiu metu bus įstiklintos stotelės sienos, priklausys nuo rangovų geranoriškumo.

„Keistus pavyzdžius iš sostinės Vilniaus Kretinga pasiima: ten ant Žaliojo tilto pastatė kažkokias metalines konstrukcijas-dėžes, pas mus gi stotelėje vietoj paviljono, kuriame keleiviai galėtų patogiai laukti autobuso, panašią dėžę tik su stogu pastatė“, – ironizavo „Pajūrio naujienų“ skaitytoja, pasakodama apie netoli naujojo Melioratorių–Vytauto g. žiedo esančią autobusų stotelę.

Pasak skaitytojos, nors rekonstruota Melioratorių–Vytauto g. žiedinė sankryža sutvarkyta tiesiog puikiai, tie gyventojai, kurie neturi nuosavų automobilių ir naudojasi viešojo transporto paslaugomis, yra nuskriausti. Iki rekonstrukcijos maršrutinių autobusų stotelė nors ir nedžiugino estetika – stovėjo būda, ir tiek, tačiau turėjo ne tik stogą, bet ir sienas.

„Dabar štai jau antras mėnuo tenka autobusų laukti plyname lauke: metalo konstrukcija su stogeliu prastai saugo nuo lietaus, o ką jau kalbėti apie vėją. „Ciongai“ tokie traukia, kad baisu“, – pasidalino moteris, norinti sužinoti: ar kada nors čia bus įrengtas padorus paviljonas, saugantis nuo vėjo ir lietaus – tegul ir ne toks, kaip naujieji Vilniaus g. pastatyti paviljonai, bet bent jau kaip, pavyzdžiui, Šventosios g.?

Kretingos rajono savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Sigutė Jazbutienė paaiškino, kad minėtasis paviljonas tiesiog nėra baigtas.

„Viso objekto, t. y. Melioratorių–Vytauto g. žiedinės sankryžos rekonstrukcijos, darbų perdavimo-priėmimo aktas dar nepasirašytas, nes stringa dokumentacijos tvarkymas tiek iš mūsų, tiek iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos pusės. Stotelė ir paviljonas dar nėra įrengti, nes rangovas AB „Eurovia Lietuva“ būgštauja, kad iki darbų perdavimo akto įstiklinus sieneles jos nebūtų išdaužytos. Kada dokumentacija bus sutvarkyta, sunku prognozuoti, tačiau mes rengiamės prašyti rangovų, kad, subjurus orams, jie vis dėlto įrengtų stotelę“, – sakė S. Jazbutienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas