Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Kretingos sporto mokyklos krepšininkai Telšiuose pasiekė 4 pergales ir iškovojo I vietą.

Telšiuose įvyko draugiškas gimusiųjų 2005 m. ir jaunesnių krepšinio turnyras Telšių sporto ir rekreacijos centro (SRC) apdovanojimams laimėti. Jame I vietą iškovojo Aurimo Ivanovo treniruojami Kretingos sporto mokyklos (SM) krepšininkai. Nors turnyras ir vyko išvykoje, Telšiuose, kretingiškiai jame pasiekė visas keturias pergales ir pelnė turnyro nugalėtojų vardus.

Kretingos SM komanda visose rungtynėse pasiekė pergales dviženkliais skirtumais: 65:52 nugalėjo Šilutės SM, 57:38 – šeimininkus Telšių SRC bendraamžius, 57:36 Kuršėnų SM ir 41:25 Akmenės sporto centro (SC) komandas.

Naudingiausiu šio turnyro žaidėju Kretingos SM komandoje pripažintas Rokas Pauliukonis. „Komandoje vyrauja tikrai gera atmosfera, žaidėjai yra vieningi ir vienas kitą labai palaiko. Komandos branduolį sudaro šeši–septyni žaidėjai, bet kiti vaikinai taip pat padeda ir turi potencialo dar labiau pagerinti mūsų komandos žaidimą. Nenoriu išskirti vieno lyderio – kiekvienose rungtynėse juo gali būti vis kitas žaidėjas, o tai daro mus dar pavojingesne komanda“, – savo vadovaujamą komandą pristatė komandos treneris.

Paklausus, kaip vertina komandos žaidimą, A. Ivanovas teigė, kad komanda per pastaruosius du sezonus padarė didžiulį kokybinį šuolį, pradėjo gerokai labiau pasitikėti savo jėgomis: „Svarbiausia, pradėjo suprasti mano filosofiją, atsižvelgia į nurodymus. Matau, kad vaikinai gerokai patobulino savo gynybą, ką parodo ir perimtų kamuolių, ir greitų atakų skaičius. Pradėjus dirbti, dažnai pralaimėdavome rungtynių eigoje, dabar kiekvienose rungtynėse kaunamės dėl pergalės.“

Trenerio A. Ivanovo ir jo treniruojamų vaikinų laukia didelis iššūkis: iš komandos branduolio sudaryta ekipa „SM-Kretinga“ atstovaus Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione ir augins jaunimą į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) persikėlusiai Kretingos „Kretingai“.

„RKL turime tikslą apšilti kojas ir kad vaikinai kuo greičiau pereitų į suaugusiųjų krepšinį. Šios komandos rezultatus pamatysime ne šį sezoną, galbūt per trejus–ketverius metus. Kasmet grūdinsime jaunimą ateities kovoms. Nors pergalių per daug tikėtis ir nereikėtų, bet, manau, vaikinams šios kovos išeis į naudą, ypač – žaidžiant tarp savo bendraamžių Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Šiemet keliame tikslą kuo geriau pasirodyti MKL, o kaip pagrindinius konkurentus įvardinčiau Palangos bendraamžius“, – artėjančias reguliariojo sezono kovas komentavo A. Ivanovas, kuris, be gimusiųjų 2005 m., dar treniruoja 2009 ir 2012 m. gimusius berniukus.

Prieš prasidedant sezonui A. Ivanovo treniruojami 2005 m. gimę vaikinai Kretingoje įvykusiame draugiškame turnyre „Kretingos SM taurė 2021“ užėmė II vietą, į priekį praleidę tik aukščiausiame savo amžiaus grupės divizione žaidžiančius Vilniaus krepšinio mokyklos (KM) krepšininkus. Šiame turnyre kretingiškiai 68:46 sutriuškino Šilutės SM, 61:45 – Raseinių KKSC (krepšinio klubo sporto centro) ir 55:41 – Ukmergės SM komandas.

Vienintelį pralaimėjimą A. Ivanovo auklėtiniai patyrė finalinėse rungtynėse, 38:58 neprilygę svečiams iš sostinės, kurie, iškovoję visas keturias pergales, ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Anot kretingiškių trenerio, nugalėtojų komanda tikrai išsiskyrė savo pajėgumu, bet kretingiškiai garbingai priešinosi varžovams – paskutinį kėlinį komandas skyrė tik septyni taškai, be to, komandai negalėjo padėti vienas svarbiausių žaidėjų Nojus Rožmanovas. Naudingiausiu žaidėju Kretingos SM komandoje šiame turnyre tapo Emilis Kaubrys. A. Ivanovas negailėjo gerų žodžių ir savo kolegoms: „Džiaugiuosi, kad turiu tokius kolegas, kaip Arimantas Mikaločius ir Vytautas Šližius, kurie visada negaili gerų patarimų ir padeda spręsti įvairias situacijas.“

Tomas KUBILIUS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas