Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 100 %
Naktį1°C debesuotumas 92 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šią savaitę Kretingos rajono savivaldybės vadovai – administracijos direktorius Egidijus Viskontas, jo pavaduotoja Violeta Turauskaitė, naujoji, nuo Kultūros ir sporto skyriaus paminklotvarkininkė Meda Skersienė susitiko su rajono seniūnais ir aptarė kultūros paveldo objektų situaciją rajone. „Seniūnų paprašėme pateikti sąrašus tų kultūros paveldo objektų, kurie yra netvarkomi, – per 3 metus norėtųsi bent iš dalies pagerinti šio paveldo situaciją“, – sakė V. Turauskaitė.

Paminklotvarkininkė M. Skersienė į sąrašą rekomendavo įtraukti ir privačius kultūros paveldo objektus, ypač tuos, kurių savininkai nežino, kaip juos sutvarkyti. Tai padaryti galima pagal „Fixus Mobilis“ programą, pagal kurią mobilios komandos, įvertinusios paveldo statinių būklę, yra pasirengusios konsultuoti savininkus, atlikti nedidelius priežiūros darbus tuose objektuose.

Apie kultūros paveldo objektų būklę rajono vadovai tarėsi ir su Kretingos muziejaus direktore Vida Kanapkiene – muziejui šiuo metu priklauso 12 pastatų, rūpestį rajono Savivaldybei kelia ir būsto fondas, arba paveldo teritorijoje esantys pastatai, kuriuose kažkada buvo apgyvendinti žmonės.

Su seniūnais buvo aptarta ir žaliųjų atliekų išvežimo problema – vėluojama pagal grafiką, žmonės vis dar neatsakingai – nesilaikydami taisyklių – tvarko žaliąsias atliekas ir pan. Seniūnų pastebėjimu, reikėtų žaliųjų atliekų problemą išspręsti parapijų kapinėse, kuriose vis dar nėra žaliųjų atliekų konteinerių.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas