Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas
Didįjį loterijos prizą „Atostogų parko“ metinį abonementą į visus parko baseinus ir pirtis laimėjo kretingiškė Reda Zubienė. „Atostogų parko“ įsteigtą prizą „Pajūrio naujienų“ skaitytojai įteikė šios įmonės direktorius Ričardas Jovaiša.

Praėjusį penktadienį baigėsi „Pajūrio naujienų“ 2022 m. prenumeratos akcija, dėl koronaviruso pandemijos suvaržymų vykusi ilgesnį laiką negu ankstesniais metais buvo įprasta: šiemet akcija truko tris savaites, o jos kulminacija buvo Rudens derliaus ir Moliūgo šventėje. Visi užsisakę laikraštį akcijos metu gavo moliūgo dydžio nuolaidą ir dalyvavo prenumeratos loterijoje.

Išaiškinti loterijos laimėtojus penktadienį padėjo ir redakcijos mažieji talkininkai, dvyniai Beata ir Aretas. Jų rankelės iš užsakymų dėžės ir ištraukė prizų laimėtojų prenumeratos kvitus. Pagrindinis akcijos prizas „Atostogų parko“ metinis abonementas visai šeimai į visus parko baseinus ir pirtis atiteko Redai Zubienei iš Kretingos.

Reda Zubienė prisipažino, kad „Atostogų parko“ metinis abonementas yra jos gyvenime didžiausias loterijos laimėjimas. „Pajūrio naujienas“ skaitau nuo 2004-ųjų, kai apsigyvenau Kretingoje. Kiekvieną rudenį per Moliūgo šventę laikraštį užsiprenumeruoju ateinantiems metams. Šiemet per šventę buvau išvykusi, tad užsisakiau internetu, buvau suabejojusi, ar pavyko. Paaiškėjo, kad pavyko, ir dar su tokia sėkme!“ – laimėjimu džiaugėsi skaitytoja. R. Zubienė su vyru „Atostogų parke“ lankydavosi iki koronaviruso pandemijos. „Nežinai, kokie dėl to karantino reikalavimai, kurie, be to, nuolat keičiami“, – sakė moteris apie tai, kodėl pastaruoju laikotarpiu poilsiui, sveikatinimuisi į „Atostogų parką“ nebevykdavo.

R. Zubienė šeimai skirtu prizu naudosis dviese – su vyru. Laimėjimą įteikęs „Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša pasidomėjo, ar R. Zubienė ir jos vyras yra pasiskiepiję nuo COVID-19, turi galimybių pasus. Išgirdęs teigiamą atsakymą užtikrino, kad naudotis prizo suteiktais malonumais jokių kliūčių porai nebus. Net ir nepasiskiepijusiems „Atostogų parko“ durys atidaromos čia pat vietoje atlikus COVID-19 testą ir gavus jo neigiamą atsakymą. Testas „Atostogų parke“ kainuoja 9,5 euro, kai kitur už jį tenka atseikėti ir 28 eurus. „Nelupikaujame iš savo klientų, testą padarome už jo savikainą“, – tarė R. Jovaiša.

R. Zubienė paatviravo planuojanti savo laisvalaikį ir jau numatė, kuriomis dienomis su vyru vyks į „Atostogų parko“ baseinus, pirtis.

Būrys prenumeratos akcijos dalyvių laimėjo kitus šios akcijos prizus, taip pat įsteigtus „Pajūrio naujienų“ bičiulių:

Stanislovas Ramonas iš Martynaičių kaimo – „Kretingos grūdų“ firminės pašarų parduotuvės 50 eurų čekį;

Alvydas Gudas iš Kretingos – parduotuvės „Senukai“ Kretingoje 50 eurų čekį;

Ramutė Budrienė iš Kūlupėnų kaimo – parduotuvės „Drogas“ Kretingoje 20 eurų čekį;

Vida Bučienė iš Kretingos – „Apoil“ įmonės 50 litrų degalų;

Vidmantas Stropus iš Dvaralio kaimo – parduotuvės „Lytagra“ Kretingoje 30 eurų čekį;

Danutė Šiaulienė iš Dauginčių kaimo – parduotuvės „Lytagra“ Kretingoje 30 eurų čekį;

Pranas Vaičekauskas iš Rubulių kaimo – parduotuvės „Lytagra“ Kretingoje 30 eurų čekį;

Janina Zacharkenė iš Kretingos – parduotuvės „Midgardas“ Kretingoje 40 eurų čekį;

Emilija Miežetienė iš Baublių kaimo – parduotuvės „Midgardas“ 30 eurų čekį;

Stasė Kristutienė iš Kretingos – parduotuvės „Midgardas“ 30 eurų čekį;

Angelina Trakšelienė iš Baublių kaimo – firmos „Pharma Nord“ vitaminus, papildus imunitetui, sveikatai stiprinti;

Tadas Paulauskas iš Kretingos – firmos „Pharma Nord“ vitaminus, papildus imunitetui, sveikatai stiprinti;

Stasys Šiaulys iš Martynaičių kaimo – firmos „Pharma Nord“ vitaminus, papildus imunitetui, sveikatai stiprinti;

Cicilija Paukštienė iš Budrių k. – firmos „Pharma Nord“ vitaminus, papildus imunitetui, sveikatai stiprinti;

Lina Barisaitienė iš Kartenos – firmos „Pharma Nord“ vitaminus, papildus imunitetui, sveikatai stiprinti;

Aleksas Katkus iš Kretingos – „Fiskars“ sodo žirkles;

Arvydas Kurklietis iš Kretingos – „Fiskars“ kastuvą;

Aldona Katkuvienė iš Kretingos – prailginto veikimo „VIANO“ trąšas vejai;

Marytė Vaičienė iš Kretingos – prailginto veikimo „Green Comfort“ trąšas vejai;

Vida Daugnorienė iš Kretingos – „Fiskars“ grėblį.

Kviečiame į redakciją darbo laiku – nuo 8 iki 17 val. – atsiimti prizus. Dėl prizų galite pasiteirauti ir tel. 8 655 56944.

---

Dėkojame „Pajūrio naujienų“ 2022-ųjų metų prenumeratos akcijos loteriją ir Moliūgo šventę surengti padėjusiems bičiuliams:

poilsio, sveikatingumo įmonei Žibininkuose „Atostogų parkas“, šios įmonės direktoriui Ričardui Jovaišai, ūkininkams Vilijai ir Vladui Baltuoniams, Povilui Turauskiui, Juozui Šiauliui, HBH pramogų komplekso Žibininkuose vadovei Radai Matulevičienei, kavinės Žiemos sode „Pas grafą vadovei Violetai Lazauskienei, prekybos įmonei „Lytagra“, įmonei „Terekas“ ir jos generaliniam direktoriui Juozui Maksvyčiui, prekybos centro „Vieškelis“ vadovui Edmundui Bružiui, ūkinių prekių parduotuvės „Midgardas“ bendrasavininkei Aušrai Vinkienei ir jos kolegoms, medžio meistrui Raimundui Puškoriui, įmonės „Apoil“ vadovui Pauliui Zaveckui, verslininkams Jūratei ir Pranui Varkojams, vadovaujantiems medžio apdirbimo įmonei Kurmaičiuose, įmonės „Raguvilė“ vadovui Virginijui Brazauskui, Antano Litvino prekybos įmonei, Kretingos vartotojų kooperatyvui, jo vadovei Inai Bielčiuvienei, Seimo nariams Antanui Vinkui ir Mindaugui Skritulskui, firmai „Medis“ ir jos vadovai Petrui Kurmiui, kepyklai „Amazis“, „Autorato“ vadovui Kaziui Stončiui, statybų įmonei „Arkosta“ ir jos vadovams Algiui Bružui ir Mindaugui Paulauskui, bendrovės „Kretingos grūdai“ direktoriui Tadui Bartkui, parduotuvei „Drogas“ Kretingoje. Ir kitiems už visus stiprinančią bendrystę.

„Pajūrio naujienų“ redakcija

Kenoloto bilietu tikrinimas, laimingi skaičiai, momentinės loterijos


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas