Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 100 %
Naktį1°C debesuotumas 92 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Iš kairės: Antanas Šiupinys, Augustas Juškėnas, Stanislava Jonkuvienė, už jos Antanas Drungilas ir Antanas Juškėnas.

Kretingos neįgalieji rudens pradžioje dalyvavo Kuršėnuose surengtoje tarptautinėje sporto šventėje „Aš, sportas ir negalia“, iš kur sugrįžo su glėbiu medalių – jų pelnė net 13.

„Į sporto šventę vykome tik 5-iese, kai iš kitų miestų ir miestelių net po keliolika atstovų, tačiau buvome nominuoti ne vienoje, o net keliose rungtyse ir tarp 8 komandų užėmėme bendrą komandinę II vietą“, – džiaugėsi Kretingos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Antanas Juškėnas.

Visi kretingiškiai pasižymėjo atskirose rungtyse: smiginio rungtyje Antanas Drungilas užėmė I vietą, o Augustas Juškėnas – II v.; kopetėlių rungtyje Antanas Šiupinys buvo pirmas.

Kimštinio kamuolio metimo į tolį rungtyje Antanas Juškėnas buvo trečias.

Rankų lenkimo rungtyje tarp moterų Stanislava Jonkuvienė iškovojo II vietą, tarp vyrų – Antanas Juškėnas vėlgi – II v., o jo sūnus Augustas Juškėnas – III v.

Dar vyko žvejybos rungtis: čia vėlgi pasižymėjo Augustas – užėmė I vietą, o A. Šiupinys – III v. Šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyje A. Šiupinys buvo nepralenkiamas, antras po jo akies taiklumu pasižymėjo Antanas Drungilas. Golfo rungtyje vėl pasižymėjo S. Jonkuvienė, užėmusi II vietą tarp moterų, o Augustas – II tarp vyrų.

Pasak A, Juškėno, iš viso Kretingos neįgaliųjų draugijoje yra 112 narių, tačiau iš jų sportuojančių – apie 10 asmenų. „Tad ir vykstame į varžybas tie patys, bet džiaugiamės, kad dažnai esame nepralenkiami. Visų svarbiausia mums yra susitikimų džiaugsmas ir bendrystė. Tai – labai svarbus veiksnys mūsų sveikatai ir gerai nuotaikai“, – akcentavo pirmininkas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas