Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 100 %
Naktį1°C debesuotumas 92 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Krepšinio „3x3“ turnyro vyresniųjų amžiaus grupės nugalėtojai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje rugsėjo 12-ąją vyko „3x3“ krepšinio turnyras, kurio metu šešiose amžiaus grupėse dėl pergalių rungėsi 35 komandos.

Turnyre, kurį organizavo Kretingos rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Erikas Žiubrys, Kretingos krepšinio klubo treneris Arimantas Mikaločius, talkino Kretingos sporto mokykla, buvo laukta ir merginų, tačiau jų šiemet nebuvo, o ir veteranų susirinko vos viena komanda.

Nors turnyras prasidėjo lauke, bet dėl užklupusio lietaus lemiamos kovos vyresniųjų grupėse persikėlė į salę. ,,Šiemet tai jau ne pirmas kartas: tiek lauko krepšinio turnyro finaluose, tiek futbolo antros lygos finaluose, tiek ir Piotrui Silkinui skirtame bėgime nepavyko išvengti lietaus“, – taip sutampančias oro permainas su šypsena prisiminė E. Žiubrys.

Daugiausiai komandų dalyvavo jauniausiųjų amžiaus grupėje (gimusių 2011 m. ir jaunesnių iki 10 m. amžiaus), kurioje trijuose pogrupiuose žaidė 9 komandos, o nugalėtojais tapo ,,Mažieji smogikai”, finale 4:0 palaužę ,,Cepakus“. Trečioji vieta jauniausiųjų amžiaus grupėje atiteko ,,Oranžinio kamuolio“ komandai, kuri kovoje dėl trečios vietos 9:3 nugalėjo KKM ,,Monstrai“ jaunuosius krepšininkus.

2009–2010 m. gimimo amžiaus grupėje varžėsi keturios komandos. Pirmą vietą iškovojo ,,Big three“, finale 15:11 palaužę ,,Dešimtukus“, nors grupės varžybose 12:10 stipresni buvo pastarieji. Treti šioje amžiaus grupėje liko ,,Ballerz“, 15:5 nugalėję Kretingos ,,RITM“.

Trečioje amžiaus grupėje varžėsi 2007–2008 m. gimimo vaikinai: dviejuose pogrupiuose kovojo aštuonios komandos. Nugalėtojais tapo ,,Dulkėtas kelias“, finale po atkaklios kovos 9:8 nugalėję ,,Durnių laivą“, o trečią vietą užėmė ,,Gabrielius ir draugai“. Šių amžiaus grupių nugalėtojams apdovanojimus įteikė šiemet RKL A divizioną laimėjusios ,,Kretingos“ komandos krepšininkai.

„Kretingos“ komandos krepšininkai įteikė apdovanojimus ir marškinėlius 2007–2008 m. gimimo amžiaus grupės nugalėtojams.

2005–2006 m. gimimo amžiaus grupėje žaidė keturios komandos, o stipriausiais tapo visas pergales pasiekusi ir nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo komanda ,,Makiai“, finale 16:9 nugalėjusi ,,Begginers“. Treti liko ,,Aurimo šaika“, mažajame finale 8:4 atsirevanšavusi komandai ,,Kairiarankiai“, kuriai buvo pralaimėta grupių etape 7:13.

2003–2004 m. gimimo amžiaus grupėje užsiregistravo mažiausias dalyvių skaičius, vos trys komandos. Pirmą vietą iškovojo komanda ,,Liūtai“ (Rokas Tiškus, Kajus Kutelis, Gintaras Beniušis ir Kristupas Burneika), finale 12:6 nugalėję ,,Legioną“. Treti liko komanda ,,OG Karkar“.

Vyriausiųjų grupėje (2002 m. gimimo ir vyresni) dviejuose pogrupiuose varžėsi septynios komandos, nes prie jų prisijungė ir vienintelė užsiregistravusi veteranų komanda ,,Atsargiai pavojingi“ (Aleksas ir Dovydas Daraškevičiai, Mantas Karpas), kurie taip pat buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis. Pirmą vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo komanda ,,Novatransa“, kuriai atstovavo šiemet su ,,Kretinga“ RKL laimėję Tadas Maželis, Kornelijus Stonkus ir Edgaras Danys. Šiai komandai tai jau ne pirmas toks laimėjimas, jie prieš mėnesį laimėjo panašų turnyrą, vykusį Gargžduose. „Novatransa“ finale 10:6 privertė pasiduoti atkakliai kovojusius ,,Blizgančius naikus“ (Aurelijus Baltrimas, Andrius Bėrontas, Donatas Bumblys ir Šarūnas Stalmokas). Trečioji vieta vyriausiųjų amžiaus grupėje atiteko Kretingalės (Rokas Tiškus, Giedrius Ivanauskas, Saulius Aleksandravičius ir Rokas Žilinskis) komandai, kurie rungtynėse dėl trečios vietos 16:6 nugalėjo ,,Gražuolės Palangos“ (Darius Norvaiša, Arnas Gudžiūnas, Romas Norvilas ir Justas Jurevičius) krepšininkus.

,,Turnyre varžėsi komandos iš Kretingos rajono, taip pat sulaukėme ir svečių iš aplinkinių miestų: Klaipėdos, Palangos ir net Mažeikių“, – turnyro geografiją nupasakojo vienas turnyro organizatorių E. Žiubrys.

Paklausus, ar liko patenkintas turnyru ir susirinkusių komandų skaičiumi, jis atsakė: ,,Esame patenkinti, kad yra nemažai sportuoti norinčių žmonių ne tik Kretingoje, bet ir aplinkui. Galbūt kai kurie išsigando pandemijos ar vėstančių orų, bet vis tiek smagu, kad tokie turnyrai vyksta ir Kretingoje“.

Tomas KUBILIUS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas