Badmintonininkų medaliai

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2006-04-14
Pirmoje eilėje: Raminta Kaubrytė, Raimonda Jocytė, Lauryna Šidlauskaitė, Daina Kairytė, treneris Rolandas Juknevičius; antroje eilėje: treneris Arnoldas Slušnys, Edvinas Jakubauskas, Alvydas Jockus, Edgaras Slušnys, Paulius Žvinklys.

Tauragėje įvyko atviras apskrities čempionatas, kuriame dalyvavo ir pajėgiausi Lietuvos bei Latvijos jaunieji sportininkai. Tarp jų buvo ir grupė Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintonininkų, kuriems vadovavo treneriai Rolandas Juknevičius bei Arnoldas Slušnys.

Mūsiškiai dalyvavo trylikamečių ir penkiolikmečių amžiaus grupių varžybose. Trylikamečių merginų dvejetų grupėje sėkmingai žaidė Darbėnų vidurinės mokyklos mokinės R.Jocytė ir R.Kaubrytė. Pusfinalyje jos 2:1 (11:8; 6:11; 11:4) įveikė latvių I.Eglitės ir A.Puškovos dvejetą. Finale 0:2 (4:11; 9:11) jos turėjo pripažinti latvių I.Kublickos ir I.Zvaigznės persvarą ir iškovojo sidabro medalius.

Kiti laurai buvo skinami penkiolikmečių grupėje. Vėl geriausiai pasirodė Pranciškonų gimnazijos gimnazistas E.Slušnys. Vienetų varžybose pusfinalyje ir finale jis gana lengvai - 2:0 - nugalėjo Latvijos atstovus V.Skripko (15:3; 15:7) ir A.Akmens (15:2; 15:5). Kitą auksą jis iškovojo su darbėniške D.Kairyte, žaisdamas mišrų dvejetą. Jie po atrankinių varžybų pusfinalyje ir finale vėl žaidė su latviais. Pusfinalyje 2:0 (15:6; 15:2) nugalėtas V.Skripko ir M.Radovskos duetas, finale - 2:0 (15:11; 15:5) F.Akmens ir D.Pelna. Dar vieną medalį - sidabro - Edgaras pelnė vaikinų dvejeto varžybose kartu su savo bendramoksliu E.Jokubausku. Pusfinalyje jie 2:1 (15:9; 8:15; 15:11) nugalėjo šeimininkus - tauragiškius A.Maskaliūną ir M.Ščelį. Finale 0:2 (0:15; 9:15) turėjo nusileisti latviams A.Akmens ir V.Skripko.

Merginų dvejeto varžybose sidabrą parsivežė darbėniškės D.Kairytė ir L.Šidlauskaitė. Jos patyrė tik vieną pralaimėjimą 0:2 (11:3; 11:8) finale prieš latves D.Pelna ir M.Radovska. D.Kairytė trečia buvo merginų vieneto varžybose. Į finalą jai kelią pastojo latvė M.Radovska, kuriai pralaimėta 0:2 (5:11; 2:11). Žaidžiant dėl trečios vietos ji nugalėjo Klaipėdos atstovę E.Mateikaitę 2:0 (11:4; 7:11; 11:4).