Pajūrio naujienos
Help
2021 Gegužė
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 26 %
Naktį3°C debesuotumas 79 %
Apklausa

Ar iškeisite automobilį į nemokamą visuomeninį transportą Kretingos mieste?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Adelė POCIUVIENĖ:

– Man tas pats, ar uždraustų judėjimą tarp savivaldybių, ar ne. Sūnus gyvena Kretingos rajone, dukra – Kaune. Dukra ir taip dėl vienos dienos nevažiuotų – kelias tolimas, be to, kasdien kalbamės telefonu, išsipasakojam, kas įvyko naujo. Žmonės patys turėtų gerai pagalvoti, ar per karantiną verta pas mamas visiems suvažiuoti, juolab būriuotis, „baliavoti“.

Jovita GORIUNOVA:

– Nereikėtų atnaujinti kelionių tarp savivaldybių ribojimo, nes daugelis žmonių vis vien randa būdų šį sprendimą apeiti, prisimeluoja, kaip nors prasmunka. Mano supratimu, patys gyventojai turime į problemą žiūrėti atsakingai – jeigu, kaip skelbiama, sergamumas didėja, susiprasti ir likti namie. O su artimaisiais bus galima susitikti dieną kitą vėliau.

Ramūnas RAUDONIS:

– Draudimas šį savaitgalį keliauti už rajono ribų man neturėtų absoliučiai jokios reikšmės, o mamą sekmadienį bet kuriuo atveju galėsiu pasveikinti, nes ji gyvena Kretingoje. Šiaip žmonės turėtų turėti teisę Lietuvoje važiuoti ir laiką leisti ten, kur jie nori – užsikrėtimo arba koronaviruso platinimo baimės, mano nuomone, yra gerokai perdėtos.

Danguolė PAŠKEVIČIŪTĖ:

– Valdžios sprendimai nuo mūsų nepriklauso. Aišku, nuliūsčiau, jeigu negalėčiau nuvažiuoti ir apkabinti Plikių miestelyje Klaipėdos rajone gyvenančios savo mamos Aldonos Paškevičienės, kuriai jau – per 80 metų. Norėčiau palinkėti, kad neišsektų gera energija ir meilė, kurią ji mums visiems skleidžia.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas