Pajūrio naujienos
Help
2021 Gegužė
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 26 %
Naktį3°C debesuotumas 79 %
Apklausa

Ar iškeisite automobilį į nemokamą visuomeninį transportą Kretingos mieste?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Gydytojai (iš kairės): pirmoje eilėje – Markas Fiodorovas, Arūnas Galdikas, Juozas Bartusevičius, Arnoldas Pocius; antroje – Mindaugas Bakša, Vytautas Mažutavičius, Žydrūnas Vitkauskas.

Vieni geriausių Vakarų bei visos Lietuvos ortopedijos ir traumatologijos specialistų buriasi po vienu stogu – Kretingos „Northway“ medicinos ir chirurgijos centre ne tik itin stipri ir didelė ortopedijos ir traumatologijos gydytojų specialistų komanda, bet ir moderni operacinės įranga. Nuo šiol pacientai, jaučiantys įvairius galūnių skausmus ar patyrę traumą, įvairiapusę pagalbą gaus Kretingos „Northway“ medicinos ir chirurgijos centre.

Kelio, peties, alkūnės, riešo, plaštakos, čiurnos, pėdos tinimas, skausmas, maudimas, tirpimas, riboti judesiai – tai požymiai, kad reikia sunerimti ir kreiptis į ortopedą traumatologą. Pažeistos audinių struktūros savaime sunkiai sugyja, gali būti reikalingas ir chirurginis gydymas. Laiku nediagnozavus problemos ir nepaskyrus reikalingo gydymo, vėliau galimybės padėti gali būti ribotos, gali negrįžtamai nukentėti sąnarių funkcija ir paciento fizinis aktyvumas. Ilgametę patirtį turinčių medicinos centro „Northway“ Kretingoje gydytojų ortopedų traumatologų teigimu, net ir į mažą traumą nereikia žiūrėti pro pirštus. Svarbu nedelsti ir kreiptis į specialistus, nes vėliau gydymas tampa ilgesnis ir sudėtingesnis. Tai, ką, laiku sureagavus, galima išgydyti per keletą savaičių, už delsus gali užtrukti 2–3 mėnesius ar netgi dar ilgiau.

Medicinos centre „Northway“ Kretingoje dirba plataus profilio gydytojų ortopedų traumatologų komanda. Septynių pripažintų savo srities profesionalų – Marko Fiodorovo, Mindaugo Bakšos, Arūno Galdiko, Žydrūno Vitkausko, Arnoldo Pociaus, Vytauto Mažutavičiaus ir Juozo Bartusevičiaus – tikslas – kuo greičiau sugrąžinti pacientą į aktyvų gyvenimą. Pasak ilgametę patirtį turinčių specialistų, norint tai padaryti, svarbu tiksliai nustatyti diagnozę ir parinkti optimaliausią gydymo metodą. Moderni diagnostinė ir operacinių įranga, pažangiausi šiuo metu Europoje ir pasaulyje naudojami gydymo metodai, ilgametė aukštos kvalifikacijos Kretingoje dirbančių ortopedų traumatologų patirtis, profesionalumas padeda greitai ir tiksliai diagnozuoti paciento sveikatą sutrikdžiusias priežastis, sėkmingai jas pašalinti ir suteikti jam galimybę toliau džiaugtis aktyviu gyvenimu bei judėjimo teikiamu malonumu.

Daugelis rekonstrukcinių operacijų medicinos centre „Northway“ Kretingoje atliekamos artroskopiškai. Operuojant šiuo metodu, pacientas mažiau traumuojamas, pooperacinis laikotarpis nėra skausmingas, jis trunka gerokai trumpiau.

Vieni geriausių specialistų šalyje, besispecializuojančių kelio, peties, alkūnės, riešo, plaštakos, čiurnos, pėdos traumų ir patologijų gydyme ne tik dalinasi savo patirtimi vieni su kitais, nuolat tobulinasi dalyvaudami stažuotėse, nacionaliniuose ir tarptautiniuose kongresuose, konferencijose, bet ir moko efektyviausių gydymo metodų kolegas Lietuvoje ir užsienyje.

Aukštos kvalifikacijos gydytojai sėkmingai sprendžia tiek ūmias, tiek lėtines judamojo aparato problemas, kiekvienas jų kasmet atlieka po 300–500 operacijų. Nors, pasak patyrusių specialistų, medicinos technologijos sparčiai tobulėja ir leidžia pasiūlyti vis naujesnių ir inovatyvesnių gydymo būdų, o Lietuvos ortopedų traumatologų kompetencijos yra pripažintos bei vertinamos visame pasaulyje, svarbiausia, kad pacientas kreiptųsi laiku. To nepadarius, gresia komplikacijos, o kiekvienas uždelstas mėnuo ar net savaitė gali turėti įtakos galutiniam gydymo rezultatui.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas