Pajūrio naujienos
Help
2021 Gegužė
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 26 %
Naktį3°C debesuotumas 79 %
Apklausa

Ar iškeisite automobilį į nemokamą visuomeninį transportą Kretingos mieste?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Jaunimo užimtumo ir savanorystės centro Palangoje projekto vizualizacija.

Palangoje, priešais Jūratės skverą, kurį vasarą puošia grojantis fontanas, šalia Savivaldybės administracijos pastato vietoj Vytauto g. 110 esančio yrančio statinio ruošiamasi įkurti naują jaunimui skirtą erdvę su Jaunimo užimtumo ir savanorystės centru.

Jaunimo poreikiams pritaikytam moderniam Jaunimo užimtumo ir savanorystės centrui statyti bei Jūratės ir Vytauto gatvių sankirtoje esančiai teritorijai sutvarkyti statybos leidimas jau gautas, darbus tikimasi pradėti dar šiemet. Pagal jaunimo erdvei skirto pastato Palangoje projekto idėjos konkurse atrinktus pasiūlymus Vytauto g. 110 turėtų iškilti vieno aukšto pastatas. Pirmame jo aukšte projektuotojai siūlė įkurdinti administracinės bei nuomai skirtas patalpas, tarp kurių būtų ir kavinė. Nuliniame aukšte suprojektuotos techninės patalpos ir salė, kurios lubos bus dvigubo aukščio.

Vienu metu centre bus galima naudotis keliomis atskiromis darbui ar kitoms veikloms skirtomis patalpomis – manoma, kad čia galėtų rinktis jaunimo nevyriausybinės organizacijos, rengti konferencijas ar seminarus, organizuoti darbą drauge, beje, ne tik patalpose: įvairiai veiklai yra suplanuotos erdvės lauke. Tarp pasiūlytų sprendinių yra ir lauko galerija, amfiteatras, kuriuose, manoma, galėtų vykti filmų peržiūros po atviru dangumi, sporto dienos renginiai, jogos užsiėmimai, koncertai ar kita.

Pačiame centre, kuriame bus organizuojamas kurorto jaunimo užimtumas, savanorystė, planuojama vykdyti projektinę veiklą įtraukiant ir kitas bendruomenės grupes.

Projekto idėjos konkursui buvo pateiktas ir šalia pastato atsirasiančio skvero sutvarkymo bei apželdinimo projektas, už pastato numatyta 12 parkavimo vietų automobiliams.

Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, Jaunimo užimtumo ir savanorystės centro, kuriame jaunimas turės puikias sąlygas burtis ir realizuoti savo sumanymus bei idėjas, statybą tikimasi pradėti dar šiais metais.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas