Per rungtynes namų aikštėje su Kauno rajono „Omega“ daugiau minučių buvo leista žaisti jaunesniems komandos krepšininkams.

Kovo 26 d. „Kretingos“ komanda, žaidžianti Regionų krepšinio lygos A divizione ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 96:76 (22:19; 25:25; 27:16; 22:16) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (7 pergalės, 21 pralaimėjimas) komandą. Pirmą kėlinį varžovai pirmavo 6 taškais (7 min. 11:17), bet kretingiškiai kėlinį užbaigė spurtu 11:2 ir turėjo 3 taškų persvarą – 22:19. Antras kėlinys vyko rezultatyviai, bet jis baigėsi lygiosiomis ir įtakos rezultatui neturėjo – komandas skyrė tie patys 3 taškai – 47:44. Po pertraukos „Kretingos“ komanda pradėjo geriau žaisti gynyboje ir netrukus susikrovė dviženklę persvarą, o paskutinį kėlinį komandas skyrė ir 20 taškų.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Vytautas Šarakauskas (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos, 8 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 28 naud. balai) – 16, Rytis Zabita (7/7 dvitaškiai, 18 naud. balų) – 14, Justas Grikštas (5/5 dvitaškiai, 16 naud. balų) – 12, Kornelijus Stonkus (5/7 dvitaškiai, 5 rez. perdavmai) – 11, Domininkas Matutis (7 rez. perdavimai, 18 naud. balų) ir Rokas Šimkevičius (2/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – po 10, Tadas Budrys (3/4 dvitaškiai, 3/3 baudos) – 9, Tadas Maželis – 7, Rokas Tiškus – 4, Ugnius Kvietkauskas – 3, Dovydas Diemontas.

Kovo 27 d. „Kretingos“ komanda namuose 96:100 (31:20; 27:29; 12:28; 26:23) turėjo pripažinti Kauno rajono „Omegos“ (14 pergalių, 14 pralaimėjimų) pranašumą. Prieš šias rungtynes, kretingiškiai jau žinojo, kad Vilniaus „Rivilė“ laimėjo paskutiniąsias savo rungtynes ir užsitikrino pirmąją turnyro lentelės vietą. Todėl poilsis buvo suteiktas Vytautui Šarakauskui, taip pat traumuotiems Karoliui Opulskiui ir Edgarui Daniui, tad daugiau minučių aikštėje gavo jaunesni komandos krepšininkai. Rungtynes kretingiškiai pradėjo atsipalaidavę, ir po K. Stonkaus dvitaškio pirmo kėlinio pabaigoje susikrovė dviženklę persvarą (10 min. 31:20). Antrą kėlinį po T. Maželio prasiveržimo komandas skyrė ir 16 taškų (16 min. 50:34), bet iki pertraukos varžovai skirtumą sumažino iki 58:49. Pirmoje pusėje kretingiškiai puikiai atakavo iš trijų taškų zonos, tikslą pasiekė 11 iš 20 tolimų metimų (55 proc.). Trečią kėlinį kauniečiai pradėjo 0:9 ir pavijo „Kretingos“ komandą (23 min. 60:58). Šeimininkai per visą trečią kėlinį surinko tik 12 taškų, o tuo pasinaudoję varžovai atsidūrė priekyje – 70:77. Ketvirtą kėlinį varžovai pirmavo 13 taškų (33 min. 70:83), bet „Kretingos“ komanda kovojo iki pabaigos, ir po D. Matučio sumestų trijų baudų, likus žaisti 16 sekundžių, komandas skyrė tik 2 taškai – 96:98. Varžovai kitoje aikštės pusėje irgi neklydo nuo baudų metimo linijos, o D. Matučio tritaškis tikslo nepasiekė, ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Kretingos“ treneris Arimantas Mikaločius: „Reguliariojo sezono tikslas – pasiektas: patekome į geriausiųjų ketvertą ir – tiesiai į ketvirtfinalį.“

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis (3/6 tritaškiai, 6/7 baudos, 8 rez. perdavimai, 7 išprov. pražangos, 27 naud. balai) – 19, Rytis Zabita (7/8 dvitaškiai, 21 naud. balas) – 16, Tadas Maželis (5/7 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 21 naud. balas) ir Tadas Budrys (2/4 tritaškiai) – po 15, Rokas Šimkevičius (4/7 tritaškiai) – 12, Justas Grikštas (2 blokai) – 9, Kornelijus Stonkus (1/1 tritaškis, 5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai, 14 naud. balų) – 7, Rokas Tiškus (1/2 tritaškiai, 3 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai, 8 naud. balai) – 3, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas.

„Kretinga“ reguliarųjį sezoną baigė būdama II vietoje. Mūsiškiai iškovojo 23 pergales ir patyrė7 pralaimėjimus, vadinasi, komanda iš karto pateko į ketvirtfinalį, o kitos komandos žais aštuntfinalio seriją iki trijų pergalių. Prognozuojama ketvirtfinalio serijos pradžia – balandžio 17 d.

„Kretingos“ komandos vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Reguliariojo sezono išsikeltus tikslus įvykdėme. Norėjome būti tarp keturių geriausių komandų ir patekti tiesiai į ketvirtfinalį, tai ir padarėme. Per sezoną turėjome daug įvairių rungtynių ir skaudžių pralaimėjimų – įgyta patirtis mums pravers ateities kovoms. Turime šiek tiek išsigydyti smulkias traumas ir tada pradėti rengtis ketvirtfinalio serijai. Serija bus sunki, reikalaujanti tiek fizinių, tiek psichologinių jėgų. Tikiuosi, visi žaidėjai aikštėje atiduos visas jėgas dėl pergalės.“